BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Kompakti saliekams

Iepazīstieties ar mūsu kompakti saliekamo mazumtirdzniecības un mārketinga piederumu klāstu, kas ir pārdomāti izstrādāti, lai nodrošinātu daudzpusību, estētisko pievilcību un pārnēsājamību. Mūsu produkti, piemēram, mazumtirdzniecības stendi, ekspozīciju stendi, kastu mēbeles un letes, ir ideāli piemēroti mazumtirdzniecībai, izstādēm un pop-up pasākumiem un piedāvā ilgtspējīgus risinājumus. Izgatavoti no atjaunojamas, videi draudzīgas koksnes, tie papildina jebkuru telpu.

Iegūstiet elastību ar pārnēsājamām koka mēbelēm

Mazumtirdzniecības un HoReCa (viesnīcu, restorānu un ēdināšanas pakalpojumu) nozarē aizvien svarīgāka kļūst transportējamība. Uzņēmumā ColorWood Latvia mēs izprotam mainīgās klientu vajadzības, tāpēc piedāvājam plašu pārnēsājamo izstrādājumu klāstu, piemēram, mūsu informācijas stendus, daudzpakāpju vitrīnas un kastu displejus. Šie pārnēsājamie produkti nodrošina elastību un mobilitāti. Pateicoties 20 gadu pieredzei, mūsu izturīgie un vieglie izstrādājumi var palīdzēt uzņēmumiem pielāgoties pārmaiņām, optimizēt telpas izmantojumu un izveidot uzmanību piesaistošus produktu displejus jebkurā laikā un vietā.

Koka mēbeļu priekšrocības

Izvēloties no koka izgatavotus stendus, jūs aptverat ne tikai estētiku, bet arī funkcionalitāti. Mūsu koka stendi ir izturīgi, izturīgi un vienlaikus arī viegli, tāpēc tie ir ideāli piemēroti regulārai pārvietošanai. Turklāt koka siltums un klasiskā pievilcība piešķir jūsu telpai unikālu raksturu, uzlabojot kopējo klientu ērtības sajūtu. Turklāt tas ir iegūts no atjaunojamiem avotiem, padarot jūsu uzņēmuma darbību ilgtspējīgāku un planētai draudzīgāku.

ColorWood Latvia priekšrocības

ColorWood Latvia apņemšanās ir piedāvāt labākos risinājumus jūsu uzņēmumam. Mēs piedāvājam 20 gadu ilga amatniecības darba pieredzi, uzticību ilgtspējīgai praksei un izpratni par mūsu klientu unikālajām prasībām. Visi mūsu produkti tiek projektēti un izgatavoti pašu spēkiem, nodrošinot augstākās kvalitātes un ilgtspējas kvalitāti, kas ir apliecinājums mūsu stingrajiem standartiem.

Ja jums ir īpašas kompakti saliekamo stendu vajadzības vai nepieciešama pielāgošana atbilstoši jūsu uzņēmuma prasībām, nevilcinieties sazināties ar mums tieši. Aizpildiet zemāk redzamo kontaktformu un mēs ar jums sazināsimies jau tuvākajā laikā!

Cenas pieprasījums