BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka letes
/
Vintage stila bāra letes

Vintage stila bāra letes

Vintage stila bāra letes kafejnīcām, bāriem un pludmales kafejnīcām. Tie var būt moderni aprīkoti, lai atbilstu dažādiem stiliem. Bāra letei var pievienot apgaismojuma elementus, vai glāzes un citus priekšmetus var izvietot dažādos veidos.

 


Mūsu galdniecība izgatavo autentiskus senatnīga stila bāra letes no koka. Mēs izmantojam koka un metāla konstrukcijas. Mūsu piedāvājumā ir arī modulāri, demontējami bāra un kafejnīcas letes galdi. Dažādu materiālu izvēle, iespēja apdrukāt, izgatavot reljefu logotipu, izgaismot un padarīt pievilcīgu jūsu klientiem.

Bāra letes ražošana pēc pieprasījuma

Koka letes bāriem un dažādiem pop-up pasākumiem. Kompakti saliekamas un ērti transportējamas āra un iekštelpu mēbeles. Plašas iespējas taisīt ilgtspējīgas & Zero Waste koka letes no lietotām paletēm.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.