Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda

Koka promo aksesuāri alus mārketingam

Praktiski koka mārketinga un pārdošanu veicinoši produkti – koka promo aksesuāri un mēbeles, ir gadu simtus pārbaudīts mārketinga un zīmola identitātes rīks. Šo aksesuāru mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk lojālu klientu jūsu alum.

ColorwoodLatvia ražo plašu klāstu ar gataviem – ilgtspējīgiem, koka izstrādājumiem, ar kuru palīdzību iespējams celt dzērienu brenda vērtību un veicināt pārdošanu. Galvenie mūsu produkti ir pārdošanu veicinoši stendi dzērienu produktiem. Kā arī mārketinga mēbeles un koka aksesuāri bāru un kafejnīcu brendingam ar jūsu alus zīmolu. Šajā ierakstā apkopoti mūsu radītie koka promo aksesuāri alus mārketingam.

Koka menu tāfeles

koka menu tāfeles

Koka menu tāfeles ir svarīgs ielas promo aksesuārs alus mārketingā. To izmanto, lai parādītu informāciju kopā ar jūsu alus zīmolu. Menu tāfelēs var sniegt dažādu informāciju par piedāvāto alu, piemēram, alus nosaukumu, tā veidu un cenu. Tajās var arī parādīt īpašas akcijas, piemēram, laimīgās stundas piedāvājumus.

Menu tāfeļu izmantošana alus mārketingā ir viens no ielas reklāmas veidiem. Ar šādu dizainiski pievilcīgu un reizē arī praktisku, informatīvu tāfeli var izvietot savu zīmolu plašai auditorijai. Koka menu tāfelei iespējami vairāki brandinga veidi, populārākie ir pilnkrāsu saules starus un lietus noturīga pilnkrāsu druka, kā arī gravējums. Iespējams arī alus zīmola logo uzdrukāt ar iededzinātu efektu.

Koka stendi kraft alum

koka stenid alum

Koka stendi kraft alum ir nozīmīgi promo piederumi alus mārketingā. Tie ne tikai kalpo praktiskiem mērķiem, bet arī neļauj devalvēties zīmola vērtībai, ja alus tiek pārdots par pazeminātu cenu. Sevišķi īsta koka stendu izmantošana, ir svarīga šim tā saucamajam Kraft alus segmentam.

Dabīgu materiāla – koka izmantošana, var palīdzēt uzturēt dabīguma sajūtu, kas ir saskaņā ar dabīgo un dzīvo alus vērtībām. Īsta koka stendi Kraft alum palīdzēs spēcināt Kraft alus zīmolu, radīt atšķirīgumu no parastajiem un zemāka cenu līmeņa aliem. Kā arī radīt spēcīgu emocionālu saikni ar klientiem, kuri pērk ne tikai alu, bet arī sajūtas. 

Koka alus paplātes un metra paplātes

koka paplātes alum

Koka alus paplātes un metra paplātes ir populāri koka promo aksesuāri alus nozarē, īpaši bāriem un krodziņiem. Tie ir ne tikai funkcionāli, bet arī piešķir eleganci. Šos aksesuārus iespējams pielāgot ar logotipiem vai jūsu zīmola dizaina elementiem, padarot tos par efektīviem alus zīmola promo rīkiem.

Koka alus paplātes ir lielisks veids, kā pasniegt dzērienus klientiem. Tās ir izturīgas, viegli tīrāmas, un pielāgojamas zīmola īpašajām vajadzībām. 

Savukārt metra paplātes ir unikāls un uzmanību piesaistošs alus pasniegšanas veids. Tās ir garas koka paplātes, uz kurām var novietot vairākus alus, kas parasti ir sakārtoti rindā. Šāds pasniegšanas veids ir īpaši populārs Eiropas bāros. Šāds dzērienu pasniegšanas veids, piešķir dzēriena baudīšanai īpašu tradīciju un protams palīdz pārdot vairāk. Gan koka, gan metra alus paplātes iespējams ražot pielāgotām pudelēm vai noteiktiem glāžu izmēriem.

Kastu galdi un koka galdi

kastu galdi

Kastu galdi un koka galdi ir populāra izvēle daudzien bāriem un krodziņiem ne tikai to izturības un funkcionalitātes, bet arī zemās cenas dēļ. Alus nozarē koka galdi un kastu galdi jau izsenis ir nozīmīgs elements vienas sezonas mēbelei. 

Viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot koka galdus un kastu galdus alus tirdzniecībā, ir to spēja radīt vienkāršu, tā teikt hipsterīgu atmosfēru. Dabīgo materiālu izmantošana ir veids kā uzturēt autentiskuma sajūtu. Vēl viena koka galdu un kastu galdu priekšrocība ir iespēja tos modulēt un pārkārtot bez speciāliem instrumentiem. Tos iespējams pielāgot, lai tie atbilstu konkrētā zīmola prasībām, tostarp dažādiem izmēriem, formām un dizainiem. 

Galdi no koka kastēm

koka kastes

Galdi no koka kastēm  kļūst aizvien populārāki koka promo aksesuāri, ko izmanto alus nozarē kā zemo izmaksu mēbeli. Šādas mēbeles, var atļauties pasūtīt lielos apjomos, tādējādi ar ierobežotiem budžeta līdzekļiem iegūt lielāku mārketinga atdevi. Galdus no koka kastēm, lieto āra kafejnīcām, pludmales bāriem un citām izklaides un atpūtas vietām. 

ColorwoodLatvia ir izstrādāti  īpaši ekonomiska budžeta galdi no koka kastēm, kuri ir pārvadājami ievietoti viens otrā, tādējādi ietaupot naudu transportēšanai. Kā arī, tos būs ērtāk pārvadāt menedžeriem un distribūcijas pārstāvjiem.

Koka kastes joprojām ir pietiekami radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. Tās var būt veidotas tā, lai atgādinātu senlaicīgas alus kastes. Prakstiski, koka kastes,  var izmantot alus pudeļu, glāžu vai citu promo materiālu izrādīšanai, izgatavojot tās ar alus zīmola logo.

Letes bāriem un BBQ galdi

koka letes bāriem

Letes bāriem un BBQ galdi var būt vērtīgi elementi, lai uzturētu komunikāciju ar sava alus zīmola mīļotājiem. Piemēram, uzdāvinot sava alus faniem šādu mēbeli ar jūsu alus zīmolu, tādējādi jūsu zīmols būs viņa mājā, ballītē un daudzu cilvēku auditorijas acu priekšā.

Letes bāriem un BBQ galdi  ir unikāls un radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. BBQ galdus var veidot tā, lai atgādinātu āra grilus, un tos var izmantot ēdiena gatavošanai un pasniegšanai. 

Bāra aprīkojums – brendoti virtuves griešanas dēļi

zīmola virtuves dēlīši

Bāra aprīkojums ar logo ir būtiska alus mārketinga sastāvdaļa, jo tā gan praktiski atvieglo bāra darbu, gan ietaupa bāra īpašnieku līdzekļus. Tirgus situācija un alus zīmolu savstarpējās sāncensības dēļ, daļu no aksesuāriem piegādā alus ražotāji. Parasti tie ir uzņēmumi, kuriem ir noslēgts ekskluzīvs, noteikta alus šķirnes pārdošanas līgums.  

Viens no šādiem aprīkojuma elementiem ir koka brendoti virtuves griešanas dēļi, kurus ColorwoodLatvia ražo no ūdensizturīga bērza saplākšņa. Kā arī, ColorwoodLatvia brendoti griešanas dēļi ir mazgājami trauku mazgājamā mašīnā. 

ColorwoodLatvia – koka promo aksesuāri un to ražošana

ColorwoodLatvia ir uzņēmums ar zināšanām ne tikai kokapstrādē, bet arī ar ilggadēju pieredzi tieši mārketinga sektorā. Tādēļ klientu vajadzības tieši koka promo aksesuāru ražošanai izprot labāk nekā standarta ražotāji. 

Uzņēmums ir atvērts dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas. Sadarbībā ar ColorwoodLatvia, plašā veidā tiek nodrošināti koka promo aksesuāri jūsu alus mārketingam ar:

ColorwoodLatvia

Viena no galvenajām uzņēmuma vērtībām ir ilgtspējība un resursu taupīšana. Jebkura pasūtījuma plānošanas sākumā tiek saprast cik produkts ir kompakti iepakojams un nosūtāms tā, lai tas neveidotu liekas transporta izmaksas klientiem un saudzētu dabu.

Otra ColorwoodLatvia vērtība ir pārdomāta ražošanas tehnoloģija, izmantojot ekonomiskus un ilgtspējīgus materiālus. Lai koka promo aksesuāri un mēbeles būtu klientam draudzīgas gan cenā, gan lietošanā.

Sadarbībā ar ColorwoodLatvia jūs iegūsiet ne tikai kvalitāti, bet arī laika un cenas ekonomiju.  Sazinies ar mums jau tagad, atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 4 darba stundu laikā.

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ļāva ieskatīties plašākā koka promo aksesuāru piedāvājumā no ColorwoodLatvia! Iesakties arī citos mūsu bloga noderīgajos rakstos, piemēram, zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību.