BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Koka promo aksesuāri alus mārketingam

promo aksesuāri alus mārketingam

Praktiski koka mārketinga un pārdošanu veicinoši produkti – koka promo aksesuāri un mēbeles, ir gadu simtus pārbaudīts mārketinga un zīmola identitātes rīks. Šo aksesuāru mērķis ir piesaistīt potenciālo klientu uzmanību. Un līdz ar to arī iegūt pēc iespējas vairāk lojālu klientu jūsu alum.

 

ColorWood Latvia ražo plašu klāstu ar gataviem, ilgtspējīgiem koka izstrādājumiem, ar kuru palīdzību iespējams celt dzērienu brenda vērtību un veicināt pārdošanu. Galvenie mūsu produkti ir pārdošanu veicinoši koka stendi dzērienu produktiem. Kā arī mārketinga mēbeles un koka aksesuāri bāru un kafejnīcu brendingam ar jūsu alus zīmolu.

 

Šajā ierakstā apkopoti mūsu radītie koka promo aksesuāri alus mārketingam.

 

Koka menu tāfeles

koka menu tāfeles

Koka menu tāfeles ir svarīgs ielas promo aksesuārs alus mārketingā. To izmanto, lai parādītu informāciju kopā ar izceltu jūsu alus zīmolu. Menu tāfelēs var sniegt dažādu informāciju par piedāvāto alu, piemēram, alus nosaukumu, tā veidu un cenu.

 

Koka menu tāfeles var arī parādīt īpašas atlaides vai dienas piedāvājumus, piemēram, laimīgās stundas piedāvājumus.

 

Menu tāfeļu izmantošana alus mārketingā ir viens no populārākajiem ielas reklāmas veidiem. Ar šādu dizainiski pievilcīgu un reizē arī praktisku, informatīvu tāfeli var izvietot savu zīmolu plašai auditorijai. Koka menu tāfelei iespējami vairāki brandinga veidi, populārākie ir pilnkrāsu saules staru un lietus noturīga pilnkrāsu druka, kā arī gravējums. Iespējams arī alus zīmola logo uzdrukāt ar iededzinātu efektu. Attēlos redzami divi piemēri.

 

Grīdas stendi no koka kraft alum

Grīdas stendi no koka

Koka stendi kraft alum ir nozīmīgi promo piederumi alus mārketingā. Tie ne tikai kalpo praktiskiem mērķiem, bet arī neļauj devalvēties zīmola vērtībai, ja alus tiek pārdots par pazeminātu cenu. Sevišķi īsta koka stendu izmantošana ir svarīga šim tā saucamajam Kraft alus segmentam.

 

Dabīga materiāla – koka izmantošana, var palīdzēt uzturēt dabīguma sajūtu, kas ir saskaņā ar dabīgo un dzīvo alus vērtību. Grīdas stendi no koka, kas paredzēti Kraft alum, palīdzēs spēcināt Kraft alus zīmolu, radīt atšķirīgumu no parastajiem un zemāku cenu līmeņa aliem.

 

Kā arī, protams, grīdas stendi no koka palīdzēs radīt spēcīgāku emocionālu saikni ar klientiem, kuri pērk ne tikai alu, bet arī sajūtas. Te mūsu piedāvājumā ir dažāda dizaina varianti, no kuriem daži redzami attēla kolāžā.

 

Koka alus paplātes un metra paplātes

koka paplātes alum

Koka alus paplātes un metra paplātes ir populāri koka promo aksesuāri alus nozarē, īpaši bāriem un krodziņiem. Tie ir ne tikai funkcionāli, bet arī piešķir eleganci. Šos aksesuārus iespējams pielāgot ar logotipiem vai jūsu zīmola dizaina elementiem, padarot tos par efektīviem alus zīmola promo rīkiem.

 

Koka paplātes alum ir lielisks veids, kā pasniegt dzērienus klientiem. Tās ir izturīgas, viegli tīrāmas un pielāgojamas zīmola īpašajām vajadzībām.

 

Savukārt metra paplātes ir unikāls un uzmanību piesaistošs alus pasniegšanas veids. Tās ir garas koka paplātes, uz kurām var novietot vairākus alus, kas parasti ir sakārtoti rindā. Šāds pasniegšanas veids ir īpaši populārs Eiropas bāros. Šāds dzērienu pasniegšanas veids piešķir dzēriena baudīšanai īpašu tradīciju un, protams, rezultātā palīdz pārdot vairāk. Gan koka, gan metra alus paplātes iespējams ražot pielāgotām pudelēm vai noteiktiem glāžu izmēriem.

 

Koka kastu galdi un koka galdi

Koka kastu galdi

Mēbeles no koka kastēm ir vēl viens lielisks risinājums bāru un kafejnīcu iekārtošanai. Piemēram, koka galdi ir populāra izvēle daudzien bāriem un krodziņiem ne tikai to izturības un funkcionalitātes, bet arī zemās cenas dēļ.

 

Alus nozarē koka galdi un kastu galdi jau izsenis ir nozīmīgs elements vienas sezonas mēbelei. Viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot koka galdus un kastu galdus alus tirdzniecībā, ir to spēja radīt vienkāršu, tā teikt hipsterīgu atmosfēru. Dabīgo materiālu izmantošana ir veids kā uzturēt autentiskuma sajūtu.

 

Vēl viena koka galdu un kastu galdu priekšrocība ir iespēja tos modulēt un pārkārtot bez speciāliem instrumentiem. Tos iespējams pielāgot, lai tie atbilstu konkrētā zīmola prasībām, tostarp dažādiem izmēriem, formām un dizainiem.

 

Galdi no koka kastēm

koka kastes alum

Galdi no koka kastēm kļūst aizvien populārāki koka promo aksesuāri, ko izmanto alus nozarē kā zemo izmaksu mēbeli. Šādas mēbeles var atļauties pasūtīt lielos apjomos, tādējādi ar ierobežotiem budžeta līdzekļiem iegūt lielāku mārketinga atdevi. Galdus no koka kastēm lieto āra kafejnīcām, pludmales bāriem un citām izklaides un atpūtas vietām.

 

ColorWood Latvia ir izstrādāti īpaši ekonomiska budžeta galdi no koka kastēm, kuri ir pārvadājami ievietoti viens otrā, tādējādi ietaupot naudu transportēšanai. Kā arī tos būs ērtāk pārvadāt menedžeriem un distribūcijas pārstāvjiem.

 

Koka kastes joprojām ir radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. Tās var būt veidotas tā, lai atgādinātu senlaicīgas alus kastes. Praktiski koka kastes var izmantot alus pudeļu, glāžu vai citu promo materiālu izrādīšanai, izgatavojot tās ar alus zīmola logo.

 

Koka letes bāriem un BBQ galdi

koka letes bāriem

Koka letes bāriem un BBQ galdi var būt vērtīgi elementi, lai uzturētu komunikāciju ar sava alus zīmola cienītājiem. Piemēram, uzdāvinot sava alus faniem šādu mēbeli ar jūsu alus zīmolu, tādējādi jūsu zīmols būs viņa mājā, ballītē un daudzu cilvēku auditorijas acu priekšā.

 

Kopumā koka letes bāri un BBQ galdi ir unikāls un radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. BBQ galdus var veidot tā, lai tie atgādinātu āra grilus, un tos var izmantot ēdiena gatavošanai un pasniegšanai.

 

Bāra aprīkojums – brendoti virtuves griešanas dēļi

zīmola virtuves koka dēlīši

Bāra aprīkojums ar logo ir būtiska alus mārketinga sastāvdaļa, jo tā gan praktiski atvieglo bāra darbu, gan ietaupa bāra īpašnieku līdzekļus. Tirgus situācija un alus zīmolu savstarpējās sāncensības dēļ, daļu no aksesuāriem piegādā alus ražotāji. Parasti tie ir uzņēmumi, kuriem ir noslēgts ekskluzīvs, noteikta alus šķirnes pārdošanas līgums.

 

Viens no šādiem aprīkojuma elementiem ir brendots virtuves dēlis ar logo, kurus ColorWood Latvia ražo no ūdensizturīga bērza saplākšņa. Mūsu dēlīši ir arī praktiski, jo šie brendotie griešanas dēļi ir ērti mazgājami trauku mazgājamā mašīnā.

 

ColorwoodLatvia – koka promo aksesuāri un to ražošana

ColorWood Latvia ir uzņēmums ar zināšanām ne tikai kokapstrādē, bet arī ar ilggadēju pieredzi tieši mārketinga sektorā. Tādēļ klientu vajadzības tieši koka promo aksesuāru ražošanai izprotam labāk kā standarta ražotāji. Mūsu uzņēmums ir atvērts dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kādas jums nepieciešamas.

 

Sadarbībā ar ColorWood Latvia, plašā veidā tiek nodrošināti koka promo aksesuāri jūsu alus mārketingam ar:

ColorwoodLatvia

Viena no galvenajām uzņēmuma vērtībām ir ilgtspējība un resursu taupīšana. Jebkura pasūtījuma plānošanas sākumā tiek saprast cik produkts ir kompakti iepakojams un nosūtāms tā, lai tas neveidotu liekas transporta izmaksas klientiem un procesā arī saudzētu dabu.

 

Otra ColorWood Latvia vērtība ir pārdomāta ražošanas tehnoloģija, izmantojot ekonomiskus un ilgtspējīgus materiālus. Lai koka promo aksesuāri un mēbeles būtu klientam draudzīgas gan cenā, gan lietošanā.

 

Sadarbībā ar ColorwWood Latvia jūs iegūsiet ne tikai kvalitāti, bet arī laika un cenas ekonomiju. Sazinies ar mums jau tagad, atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 4 darba stundu laikā.

 

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ļāva ieskatīties plašākā koka promo aksesuāru piedāvājumā no ColorWood Latvia!

 

Ieskaties arī citos mūsu bloga noderīgajos rakstos, piemēram, zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedībuun uzzini, kā izmantot koka kastes sava interjera atsvaidzināšanai.