BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Uzkarināms koka stends letei

Uzkarināms koka stends letei

Nestandarta risinājums tava produkta pārdošanas veicināšanai kases un impulsa pirkumu zonās. Uzkarināms koka stends letei vai kases galdam pārvērtīs vienkāršu galdu par kases zonai piemērotu leti un ietaupīs tavu naudu veikala aprīkojumam.

 

Šis galda stends ir unikāls ar to, ka ar tā palīdzību tiek izvietota prece pie letes vai kastes zonā. Uzkarināms koka stends letei ir veiksmīgs risinājums, kad uz letes virsmas nav vietas produktu izvietošanai. Pateicoties C veida formai, tas ir universāls un der jebkurai letei vai galdam, padarot pat vienkāršu galdu par tirdzniecības mēbeli. Šos uzkarināmos stendus var pievienot vairākus vienai letei un veidot plauktu sienu letes galda priekšpusei.

Uzkarināmo koka stendu specifikācija

ColorWoodLatvia konstruktori ir piedomājuši, lai šī tirdzniecības mēbele būtu kompakti nosūtāma izjauktā veidā, tādējādi ietaupot jūsu transporta izmaksas un samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu. Uzkarināms koks stends letei ir ražots no bērza saplākšņa, tam ir maināmi slidināmie plaukti, un tam var pievienot metāla āķus ar slatwall funkciju.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.