BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda info turētāji

Galda info turētāji

Informācijas statīvi, kurus paredzēts izvietot uz galda vai letes. Galvenā priekšrocība ir ātra un vienkārša informācijas maiņa. Derēs tādās iestādēs, kā piemēram, kafejnīcu galdu menu izvietošanai vai viesnīcās uz recepcijas letes.

 

Materiāls – masīvkoks, finieris un citi koksnes izstrādājumi. Šo produktu iespējams saražot, īstenojot Zero Waste principu – izmantojot uzkrātos koksnes materiālu atgriezumus. Viegli maināmas informācijas galda info turētāji. Dažādi iespējamie izmēri un informācijas stiprināšanas veidi. 

 

Galda info turētāju ražošana pēc pieprasījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.