BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Eko koka stends

Eko koka stends

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Kompakti saliekams, Zemo izmaksu, Zero-Waste, Vintage

Izmantošanas jomas: Universāls

ColorwoodLatvia Zero-waste Eko koka stends. Tā ražošanā 80% tiek izmantoti mūsu ražotnē uzkrātie koksnes atgriezumi. Stendam ir liela ietilpība, kur preces izvietojas uz 3 plauktiem.

 

Stends transportējas izjauktā veidā. Veikala darbiniekiem tas ir saliekams 5-10 minūšu laikā, ieskrūvējot 6 skrūves ar spārnu uzgriežņiem, bez speciāliem instrumentiem. Krāsu izvēle un logo uzdruka. Ražojam uz pasūtījuma.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.