BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Standarta koka kastes
/
Kastu komplekts 4 vienā

Kastu komplekts 4 vienā

4 vienā  - saimniecībā noderīgs universāls koka kastu komplekts. Aizņem maz vietas transportējot un uzglabājot. Lielākā kaste ar lina tauvas rokturiem. Koka kastes iespējams savietot piramīdas veidā kā dekoru. Materiāls B kategorijas neēvelēts cietkoks – alksnis dabīgi gaiši brūnā krāsā. Koka kastu komplekts 4 vienā pasūtāms arī kartona iepakojumā.

Kastu komplekta specifikācija

Lielākās kastes izmēri ir 50 x 40 x H. 25 cm. Kastu komplektu var pasūtīt arī kartona iepakojumā.

Kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.