BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Galda stends produkta prezentēšanai

Galda stends produkta prezentēšanai

Galda stends produkta prezentēšanai ražots no dabīga koka, tā konstrukcija ir samērā vienkārša, tādēļ tas ievietojams zemo cenu stendu kategorijā.

 

Jaunu produktu prezentēšanas stends no koka. Ražojam koka mārketinga mēbeles uz pasūtījuma.

Galda stenda produktu ražošanai specifikācija

Šis mārketinga produkts veidots no masīva koka pamatnes un bērza saplākšņa aizmugurējās sienas. Stendam piestiprināts A4 vai A5 izmēra koka rāmis reklāmas plakātam. Šis mārketinga un pārdošanu veicinošais produkts ir gatavots pārnēsājamās termokamerās un līdzīgu produktu prezentācijai izstādēs un celtniecības veikalos.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.