BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Puķu kastes
/
Puķu pjedestāli 4 kastēm

Puķu pjedestāli 4 kastēm

Puķu kastes un pjedestāli no koka. Ražojam uz pasūtījuma dažādu izmēru puķu kastes komplektā ar pakāpienu veida statīviem vai pjedestāliem.

 

Šādā veidā – koka pjedestālos puķu kastes aizņem mazāk vietas un dod vizuāli lielāku un koncentrētāku ziedu apjoma izskatu.

Puķu pjedestālu 4 kastēm specifikācija

Puķu pjedestāli apstādījumu ierīkošanai pilsētas vidē tiek ražotas no dabīga koka dēļiem un ūdens bāzes beices pārklājumu. Populārākais izmērs kastu garumam 50-60 cm, platumam 15-20 cm.

Puķu kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam barjeras puķu kastēm restorānu un kafejnīcu āra terasēm. Puķu kastes ir gaumīga dekorācija āra kafejnīcām un kalpo prakstiskiem mērķim - veidot vajadzīgos norobežojumus āra apstādījumiem. Ražojam dažāda izmēra un formas nestandarta puķu kastes pēc pieprasījuma.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.