BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Saliekams dārza galds

Saliekams dārza galds

Ražojam prakstisku dārza mēbeli -  saliekams dārza galds no koka kastēm. Iespējams dažāds krāsojums kā arī apdedzinātas kastes. 

 

Tavs ieguvums – universals saliekams dārza galds no koka kastēm, kuru var pārvērst par skapi vai izmantot kastes saimniecībā. Ražotāja cenas.

Saliekama dārza galda specifikācija

Komplektā ietilpst 4 kastes galdam un 4 kastes sēdēšanai. Kastu izmēri galdam 40x40x40 cm un 37x37x37 cm sēžamkastēm.

Galdu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.