BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Koka kastes ar paaugstinātu grīdu

Koka kastes ar paaugstinātu grīdu

Ekonomisks risinājums produktu izvietošanai uz galda vai tirdzniecības letes kases zonā. Radi plauktu pilnības sajūtu savā veikalā, izmantojot koka kastes ar paaugstinātu grīdu. Izvieto mazāk produktu plauktā un glabā tos noliktavā ilgāk svaigus.

 

Produkta galvenās pozitīvās īpašibas ir tā vienkāršums un ergonomija. Lieto to kā parastu kasti vai ievieto tajā paaugstināto grīdu un radi pilnas kastes jeb produktu apjoma izskatu. Izmanto vairākas kastes un izveido īpašu ekoloģiski draudzīgu noskaņu savā veikalā.

Koka kastu specifikācija

Koka kastes ar paaugstinātu grīdu – ražojam uz pasūtījuma. Standarta izmēri ir 60×40 vai 40x30cm. Materiāli–dabīgs koks un ūdens bāzes beice. Īpašos gadījumos varam koka kastes pārklāt ar pārtikas beici, lai koka kasti var lietot tiešā saskarē ar pārtikas produktu.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.