BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Info holderi ar maināmu dēli

Info holderi ar maināmu dēli

Info holderis ar maināmu dēli, jeb menu turētājs kafejnīcām no mēbeļu ražošanas atgriezumiem. Mārketinga produkts HoReCa sektoram zīmola atpazīstamības veicināšanai.

 

Šim izstrādājumam ir palielināta svara pamatne un maināms reklāmas plakāts jeb informācijas nesējs. Vienkārši atskrūvē 2 tērauda dekoratīvās skrūves un veic plakāta nomaiņu pats. Info holderi ar maināmu dēli ir universāla pielietojuma. Tā reklāmas virsma var būt plāna koka loksne, plastmasa vai kartons. Info plakātu iespējams izprintēt pašam, caurumus skrūvju vietās var izdurt ar jebkuru ofisa papīra caurumsitēju.

Info holderu specifikācija

Orģināls ColorWoodLatvia ilgtspējīgumu veicinošs HoReCa produkts, kura sastāvs ir 70% koka mēbeļu ražošanas atgriezumi. Izmantotais materiāls – dabīga koka 2 daļīgā pamatne, bērza saplāksnis reklāmas virsmai un tērauda skrūves ar dekoratīviem uzgaļiem. Standarta izmēri ir A5 vai A4, bet iespējams pasūtīt arī specifiskos izmēros.

Info holderu ražošana pēc pieprasījuma

Jūsu zīmols uz koka info holderiem. Vienkāršs un mobils risinājums Jūsu logo izvietošanai veikalu plauktos, pārstāvniecībās un ofisos. Info holderus ražojam no saplākšņa atgriezumiem, īstenojot Zero Waste un ilgtspējīgas ražošanas politiku.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.