BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
T-veida galda stends ar koka āķiem

T-veida galda stends ar koka āķiem

T-veida galda stends ar koka āķiem ir ekonomisks, no abām pusēm lietojams koka stends. Šis produkts piemērots karināmām precēm, tādām kā suvenīri, našķi un citas maza izmēra un viegla svara precēm kases un impulsa pirkumu zonās.

 


Stenda cena ir salīdzinoši zemāka nekā analogiem stendiem ar metāla āķiem, jo šie koka āķi ir daudz lētāks risinājums preču distribūcijas stendam salīdzinot ar metāla. Universāla lietojuma koka stends. Šī retail mēbele ir viegla svara un kompakta. Pateicoties tās konstrukcijai, sūtīšana ar kurjeru neradīs lielas izmaksas.

T-veida galda stenda specifikācija

T-veida galda stends ir paredzēts 16 āķiem katrā no stenda pusēm, kopā 32 āķi. Liela apjoma ražošanā iespējams pasūtīt stenda krāsu un jūsu brenda logo gravējumu. Stendu nosūta izjauktā veidā, speciālā kartona iepakojumā. Stenda montāža ir vienkārša, to var veikt bez īpašas instrukcijas palīdzības.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.