BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Dārza preču stendi no koka

Dārza preču stendi no koka

Ražojam stendus dārza preču nodaļām. Stendi puķu sīpoliem, dārzeņu un citu augu sēklām. Mūsu konstruktori ir parūpējušies par transportēšanas izmaksu samazināšanu, jo stendi transportējas izjauktā veidā, tie ir vienkārši saliekami veikala darbiniekiem.

 

Preces stendā paredzēts izvietot uz metāla āķiem, taču pastāv iespēja, ka sēklu stendi tiek ražoti ar koka plauktiem. Dārza preču stendi no koka – tā ir laba izvēle dabas produktu pārdošanas veicināšananai.

Stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.