BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Koka paplātes
/
Ekonomiskās koka paplātes

Ekonomiskās koka paplātes

Dažāda izmēra koka ekonomiskās zemo cenu koka paplātes jūsu zīmola mārketinga vajadzībām. Produktu izvietošanai veikalos, piemērotas kases un impulsa pirkumu zonai. Labs palīgs produktu izvietošanai organizētā kārtībā. Koka paplātei ir ilgs kalpošanas laiks un liela svara izturība.

 

Koka paplātes ražojam dažādu izmēru komplektos, lai tās varētu ievietot vienu iekš otras, un tādējādi tiek būtiski samazinātas jūsu transporta izmaksas.

Ekonomiskās koka paplātes specifikācija

Ekonomiskās koka paplātes ražojam no bērza vai priedes saplākšņa, kas ir izturīgi materiāli par salīdzinoši zemu cenu un dabisku izskatu. Populārākie izmēri ir lielais 40x60cm, vidējais 40x30cm un mazais 30x20cm, taču liela apjoma pasūtījumiem izgatavojam paplātes pēc klienta pasūtītiem izmēriem.

Koka paplāšu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam kreatīvas paplātes no koka Jūsu zīmola popularizēšanas vajadzībām. Piedāvājam plašu krāsu un materiālu daudzveidību. Kreatīvi risinājumi apdrukai. Dizains un ražošana dažādām nestandarta paletēm.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.