BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Impulsa pirkumu stendi – kur un kāpēc tos izmanto?

Impulsa pirkumu stendi

Ja apsverat sava uzņēmuma veidošanu vai esat jau to izdarījuši, tad noteikti esat arī domājuši par savu produktu izvietojumu veikalā. Produktu displeja stendi var ievērojami papildināt zīmola tēlu, veicināt pārdošanu un izcelt pašus produktus. Taču displeja stendi ir ļoti dažādi. Šajā rakstā stāstīsim par to, kas ir impulsa pirkumu stendi.

 

Kad runājam par produktu stendiem, izvēle ir ļoti liela. Tie atšķiras pēc izmēriem, materiāliem, krāsām un dizainiem. Impulsa pirkumu stendi ir viena no populārākajām izvēlēm, ko var redzēt gandrīz katrā veikalā.

 

Par to, kā šādi impulsa pirkumu stendi atšķiras un kādus izvēlēties savam uzņēmumam, lasiet zemāk rakstā.

 

Ar ko impulsa pirkumu stendi atšķiras no citiem displeja stendiem?

Impulsa pirkumu stendi lieliski iederas tirdzniecības vidē – veikalos un tirdziņos, piemēram. Tos nevajadzētu jaukt ar izstāžu displeja stendiem, ko var aplūkot mūsu sadaļā Izstāžu stendi. Tie ir paredzēti mārketinga nolūkiem, reklāmai un zīmola atpazīstamības veidošanai. Impulsa stendi pilda citu funkciju.

 

Visbiežāk impulsa pirkumu stendi ir atrodami pie kasēm. Nosaukums jau pats saka priekšā, ka šis stendu veids vilina pircēju nopirkt kaut ko vēl. Kad esi jau visu sapircis, tad pie kases stāvot rindā var sagribēties nopirkt vēl kaut ko. Visbiežāk to, kas atrodams impulsa pirkumu stendā.

 

Impulsa pirkumu stendi visbiežāk ir ražoti no kartona, taču tik pat labi tie atrodami arī no koka, plastmasas, metāla utt.

 

Vislielākā atšķirība ir tieši novietojumā un mērķī. Citi stendu veidi var tikt izvietoti pa visu veikalu, var arī tikt mainītas to vietas. Savukārt impulsa pirkumu stendi sagaida pircējus pirms tie pamet iepirkšanās vietu.

 

Impulsa pirkumu stendi un to dažādie veidi

Lai arī ir daudz dažādu impulsa pirkumu stendu veidu, no kuriem izvēlēties, īpaši populāri ir zemāk apkopotie četri no ColorWood Latvia piedāvājuma.

 

Koka stends ar reklāmas plakātiem

Koka stends ar reklāmas plakātiem

Šis koka stends ar reklāmas plakātiem ir piemērots vairumam uzņēmumu, kas meklē vienkāršu, bet efektīvu displeja stendu. Tā priekšrocība ir iespēja uz stenda malām salikt konkrētā produkta reklāmu. Tas pievērsīs klienta uzmanību un līdz ar to veicinās pārdošanu.

 

Šim displeja veidam ir četri plaukti, uz kuriem izvietot produktus. Stenda augšgalā vēl ir vieta lielākai reklāmai ar tekstu, piemēram.

 

Tā kā šis stends ir radīts no koka, tas ir videi draudzīgs un ilgtspējīgs. Tas spēj arī noturēt daudz lielāku svaru kā kartona stends.

 

Multibrendu koka stends

Multibrendu koka stends

 

Vēl viens piemērs izvēlē par to, kas ir impulsa pirkumu stends, ir šis multibrendu koka stends. Tas izceļas ar iespēju reklamēt produktu vairākās vietās, līdz ar ko palaist garām produktus ir gandrīz neiespējami. 

 

Šis stends ir ražots no koka, tajā vienlaicīgi var izvietot līdz pat 5 dažādiem reklāmas plakātiem dažādās displeja vietās. Tam ir trīs lieli plaukti, kur iespējams izvietot arī dažādus produktus, jo tiem visiem var būt izvietotas savas reklāmas.

 

Šis displeja stends nepieciešamības gadījumā var arī tikt izjaukts un salikts vien dažu minūšu laikā. 

 

Slīpo kastu stends ar 5 plauktiem

Slīpo kastu stends ar 5 plauktiem

Ja jūs vēlaties vienkāršu, taču gaumīgu stendu, tad laba izvēle ir mūsu slīpo kastu stends ar 5 plauktiem. Tam ir piecas koka kastes, kas veido plauktus. Šīs ieslīpās kastes ir izmēros 40cm x 60cm, taču izmērus varam pielāgot sarunājot to ar klientu.

 

Personalizācijas aspektā esam ar mieru sadarboties ar klientu vēlmēm. Ja ir nepieciešami citi izmēri, krāsas un pat dizaini, tas viss ir runājams. 

 

Koka kastēm ir dažādi pielietojumi, tāpēc esam tās realizējuši kā gaumīgus produktu displeju stendus. Tie lieliski iederētos maiznīcās, piemēram, kur pārdot piparkūkas vai citus ātri nopērkamus našķus.

 

Saliekams 3 plauktu stends

Saliekams 3 plauktu stends

 

Un visbeidzot, piedāvājumā arī saliekams 3 plauktu stends. Šim displeja stendam ir stilīgs un moderns kāpņu dizains ar kastes plauktu pie pamatnes un 2 seklākiem plauktiem virs tā. Viss dizains kopumā atgādina kāpņu pakāpienus.

 

Šis stends arī ir izgatavots no koka, un tas ir videi draudzīgs. To var izmantot dažādu produktu izvietošanai veikalos un tirdziņos. Stenda augšpusē ir vieta sava uzņēmuma logotipam vai cita veida reklāmai, ko piestiprināt vai iegravēt. Tas sver tikai 14 kg, un tā izturība ir līdz 40 kg. Stenda augstums ir tikai 165 cm, platums 60 cm, bet dziļums 50 cm, tāpēc to ir viegli pārvietot pa veikalu.

 

Kopumā vērtējot, impulsa pirkumu stendi patiešām var būt dažādi – gan pēc izmēriem, gan pēc dizainiem.

 

Vairāk par mums kā ražotāju un mūsu piedāvājumu var izlasīt rakstos Zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību vai Koka kastes dažādu produktu izvietošanai un uzglabāšanai.

 

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ieviesa lielāku skaidrību attiecībā uz impulsa pirkumu stendiem.