Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Liela izmēra trepes stends

Liela izmēra trepes stends

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Ilgtspējīgs, Rustic

Izmantošanas jomas: Preču distribūcijai

Izgatavojam reklāmas produkciju un koka stendus jūsu pārdošanas uzlabošanai. Liela izmēra koka trepes stends ražots no dabīgiem priedes dēļiem un izturīga bērza finiera plauktiem. Stendu var izjaukt un transportēt kompaktā veidā, lietot daudzus gadus, kā arī nomainīt reklāmas virsmu un veicināt cita produkta pārdošanu. Izvēlies ColorwoodLatvia koka stendus!

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mauzmtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.