BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Preču izvietojuma piramīda

Preču izvietojuma piramīda

Preču izvietojuma piramīda ir ideāla preču izvietošanas sistēma tiem, kuri vēlas izstādīt lielu klāstu produktu, aizņemot maz telpas. Preču izvietošanas piramīda ir gan viegli un ātri uzstādāma, gan arī kompakta saliktā veidā noliktavā. Izturīgais koka materiāls nodrošinās stenda ilgstošu un mainīgu lietošanu.

 

Ir viegli dekorējams svētku vai akciju laikā. Ražojam šo moderno stendu pēc pasūtījuma - dažādos izmēros un krāsas, lai pielāgotos Jūsu produktiem. Ir arī iespējams pievienot reklāmas plakātu, jeb top-stand. Izvēlies preču izvietošanas piramīdu, lai tieši Tavs produkts izceļas jebkurā iepirkšanās vietā.

Grīdas stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.