BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Saliekams kafijas galds

Saliekams kafijas galds

Gaumīgs saliekams kafijas galds no 4 koka kastēm komplektā ar 4 sēžamkastēm paredzēts āra kafejnīcām, bāriem vai citām aktivitātēm, piemēram, kempingos vai sporta aktivitātēm. Galdu var kompakti salikt ievietojot kastes vienu iekš otras. Koka kastu kafijas galdiņš izgatavots no eko materiāla. Iespējami 2 materiāli – skujkoks un alksnis. Plaša krāsu iespēja, krāsot dažādās krāsās, gan arī personalizēt ar logo uzdruku vai logo idedzināšanu koka virsmā.

Kafijas galdu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.