BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Koka izstāžu stendi

Projektējam, izgatavojam, uzstādām un demontējam izstāžu un prezentācijas stendus. Koka konstrukcijas un koka elementi izstāžu stendam savienojumā ar mūsdienu tehnoloģijām piešķirs produktam gan mūsdienīgas īpašības gan sava veida autentiskumu.

 

Eko stila koka izstāžu stendi – pilns ražošanas cikls komplektācijā ar apgaismojumu, galdiem, krēsliem un citiem izstāžu elementiem. Koka izstāžu stendus ražojam un montējam uz vietas ražotnē, kur klients var pārliecināties par visiem stenda elementiem, to lietošanas ērtumu vēl pirms stenda montāžas izstāžu zālē.

Saliekams koka karkasa izstāžu stends

ColorwoodLatvia izstrādāts dizains un moderns koka karkasa izstāžu stends – vieglas koka līstes, kuras savienotas ar metāla savienotājiem. Viegli pārvadājams, vienkārši saliekams un izjaucams.

 

Lietojams vairākkārtīgi. Taupa laiku un mārketinga izdevumus. Izvēlies saliekamus, askētiska izskata koka stendus jaunu klientu piesaistei izstādēs.

Nodrošinām pilnu izstāžu stendu ražošanas ciklu. Dizains, projektēšana, ražošana, uzstādīšana. Izstāžu stendi no koka – īpaši mājīgai un EKO noskaņas radīšanai. Piedāvājam arī koka izstāžu stendu konstrukciju un koka mēbeļu iznomāšanu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.