Atbildīga resursu izmantošana kokapstrādē, 7 veidi, kā mēs to realizējam

  1. Tikai FSC sertificētas koksnes izmantošana ražošanā, kas nozīmē, ka koksnes iegūšana notikusi dabai draudzīgā veidā un mūsu produkcijas ražošanā izmantoti izejmateriāli, kuri nāk no labi apsaimniekotiem mežiem
  2. Mēs noskaidrojam visas klienta vajadzības, pajautājam informāciju par produktu, lai nepiedāvātu nevajadzīgus risinājumus, netērētu pārāk biezu materiālu izstrādājumiem, kur pietiek ar plānāku materiālu un nav vajadzīga liela svara izturība.
    Piemēram, lai nepiedāvātu perfekti slīpētu koku tā vietā, kur klientu pilnīgi apmierina eko izskats – neslīpēts koks. Neslīpēts koks ir lētāks, jo tā ražošanai izmantotas vienkāršākas iekārtas un nav pārmērīgi iztērēta elektrība un cilvēku resursi.
  3. Ūdens bāzētu, veselībai un dabai nekaitīgu krāsu, laku un beiču izmantošana 90% produkcijas ražošanā.
  4. Mēs izmantojam koksnes un finiera atgriezumus, kurus iepērkam no citām rūpnīcām, jo ne visai produkcijai vajag izmantot veselas loksnes un pilna garuma materiālus.
  5. Mēs paši apstrādājam atgriezumus, veidojam bez atkritumu ciklu (angliski: zero waste) produktus – adventa vainagus no mazajiem dēļu atgriezumiem.
  6. Gala rezultātā pāri paliek tikai skaidas, kuras atdodam zirgu audzētajiem, kas tās izmanto kūtīs kā pakaišus.
  7. Kartona atgriezumu izmantošana iepakojumā, ko iepērkam no tipogrāfijām

atbildīga resursu izmantošana