BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai

Krāsotas palešu apmales

Mēs, ColorWood Latvia, ražojam dažādas koka mēbeles, displeja stendus, koka kastes un citus produktus uzņēmumiem. Mūsu piedāvājumā ir arī dabai draudzīgas, praktiskas un no koka darinātas krāsotas palešu apmales.

 

Mēs apzināmies, ka ilgtspēja mūsdienās ir katra moderna un apzinīga uzņēmuma pamats. Tāpēc tas nosaka arī to, kā mēs ikdienā strādājam un ražojam mūsu produkciju. Ražojot ikvienu no mūsu produktiem, arī palešu apmales, izmantojam dabai draudzīgā veidā iegūtu koksni. Taču ilgtspēja, protams, nav vienīgais iemesls, kāpēc lietot mūsu krāsotās palešu apmales.

 

Šajā rakstā pastāstīsim vairāk par to, kā uzņēmums varētu būt ieguvējs, izvēloties ikdienā izmantot mūsu ražotas, krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai. 

 

Palešu apmales var izmantot ērtai preču uzglabāšanai

Palešu apmales var pielietot daudzveidīgi, taču visbiežāk tās noder preču uzglabāšanai un to pasargāšanai no bojājumiem. Mazumtirdzniecībā tās ir lielisks palīgs ikdienas darbos.

 

Pašas palešu apmales ir kā koka rāmji, kas sastiprināti ar lokanām eņģēm. Šīs apmales var stiprināt vienu uz otras vairākos stāvos. Rezultātā sanāk koka kastei līdzīgs preču uzglabāšanas risinājums. Ja tam uzliktu virsū arī vāku, tiktu izveidots palešu apmaļu stends produktu izvietošanai veikalā.

 

Skatiet attēlu, lai redzētu, kā palešu apmales var izmantot gan preču uzglabāšanas kastes, gan produktu displeja stenda izveidošanai.

 

palešu apmales

Produktu izvietošanas stendi un kastes nav vienīgais veids, kā izmantot palesu apmales. Ar dažiem papildinājumiem, tas kļūst par universālu risinājumu, kas ir īpaši noderīgs mazumtirdzniecības vidē. 

 

Pie mums ColorWood Latvia ir pieejamas:

 

Platformas ar riteņiem ir augšējā attēlā redzamā pamatne. Ja to pievieno palešu apmaļu stendam, tad to var ērti pārvietot. Ja uzņēmuma ikdiena ir smagu produktu pārvadāšana pa noliktavām vai pa tirdzniecības zāli, tad šāda platforma ar rtieņiem ievērojami atvieglos procesu.

 

Horizontālie vāki sniedz iespēju no palešu apmalēm izveidoto kasti aizvērt. Tas atvieglo preču uzglabāšanu un pārvietošanu. Tāpat horizontālais vāks ir tas, kas izveido palešu apmaļu stendu – uz tā var ērti izvietot produktus, kam nepieciešama līdzena virsma.

 

Savukārt slīpie vāki palešu apmalēm ir noderīgi tad, ja veikala precēm nav nepieciešama līdzena virsma. Šādi slīpie vāki ļauj nedaudz pacelt produktus, ātrāk piesaistot klienta uzmanību un uzlabojot redzamību. Uz slīpām virsmām ir ierasts izvietot augļus un dārzeņus, maizes produktus un dažādus saldumus.

 

Šie ir populārākie veidi, kā pielietot palešu apmales. Kā redzams, tās ir universālas un var tikt izmantotas pēc klienta vēlmēm.

 

Palešu apmaļu galvenās priekšrocības

Trīs no galvenajām priekšrocībām palešu apmaļu izmantošanai ir darbinieku drošība, ērta personalizācijas iespēja un ātra salikšana.

 

Darbinieku drošība

Strādājot lielveikalā, darbinieku drošība darba procesā ir viena no galvenajām prioritātēm. Palešu apmales var būt labs palīgs, kas veicina drošību. Piemēram, ritentiņu pievienošana palešu apmalēm ievērojami atvieglo preču pārvietošanas procesu. 

 

Palešu apmales nodrošina arī stingru, uzticamu produktu noveitojumu. Tas ļauj izvairīties no sarežģījumiem produktu krāmēšanā vai pārvietošanā, jo pareizi novietoti produkti būs droši ievietoti palešu apmaļu kastē.

 

Personalizācijas iespējas

Stiprinot kopā palešu apmales, izveidojas produktu displeja stends. Tā augstumu var kontrolēt pēc nepieciešamības – jo vairāk palešu apmales sastiprinās, jo augstāks būs produktu stends. Rezultātā lielāka kļūst arī ietilpība produktu uzglabāšanai, ja palešu apmales paredzēts izmantot preču uzglabāšanai vai pārvietošanai. 

 

Šāda personalizācijas iespēja palīdz ietaupīt horizontālo telpas vietu, jo preces var turpināt krāmēt daudzos līmeņos uz augšu.

 

Ātra salikšana un izjaukšana

Un vēl viena priekšrocība ir spēja ātri un ērti palešu apmales salikt kopā un pēc tam izjaukt. Rezultātā tas ievērojami ietaupa darbinieku laiku un veicina kopējo produktivitāti. 

 

ColorWood Latvia palešu apmales ir saderīgas ar standarta preču pārvietošanas iekārtām, piemēram, forkliftu. Un šī pielāgojamība uzlabo mazumtirdzniecības loģistikas efektivitāti, samazinot laiku, kas nepieciešams, lai pārvietotu preces noliktavā. 

krāsotas palešu apmales

Krāsotas palešu apmales pēc klientu vēlmēm

Palešu apmales piedāvājam nokrāsot dažādās krāsās pēc klientu vēlmēm. Tā kā mums ir svarīga ilgtspēja, tad mēs vienmēr atrodam dabai draudzīgus risinājumus. Tas pats attiecas arī uz krāsošanu, jo gandrīz visas produkcijas ražošanā izmantojam uz ūdens bāzētu, veselībai un dabai nekaitīgu krāsu un laku.

 

Koka palešu apmales varam nolakot dabīgā krāsā, bet varam tās nokrāsot arī jebkurā citā, spilgtā krāsā. Augšējā attēlā redzami piemēri. Varam krāsošanu papildināt arī ar zīmola personalizāciju – teksta vai logo uzprintēšanu. 

 

Kopumā jāsaka, ka palešu apmales ir universāls rīks, ko izmantot mazumtirdzniecībā. Tās ir ērtas lietošanai, atvieglo darbinieku ikdienas darbu un palīdz efektīvāk strādāt.