BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Melnas koka kastes ar gravējumu

Melnas koka kastes ar gravējumu

Koka kastes mārketinga vajadzībām - melnas koka kastes ar logo gravējumu. Šādas kastes visbiežāk izmanto dāvanu komplektiem kā dekoratīvu elementu mazumtirdzniecības vietu noformēšanai.

 

Koka kastes ražojam tādos izmēros, lai tās varētu ievietot vienu iekšā otrai, un tādējādi tiek būtiski samazinātas jūsu transporta izmaksas. Salīdzinot ar kartona kastēm, koka kastu kalpošanas laiks ir daudz ilgāks, tās var lietot daudz smagākiem priekšmetiem.

Melnas koka kastes ar gravējumu specifikācija

Koka kastes un citas mārketinga mēbeles ražojam no dabīga koka dēļiem. Populārākie materiāli ir priedes koka dēļi, bērza saplāksnis kā arī ekonomiskās klases cietkoka–alkšņa dēļi. Džutas auklas rokturi koka kastēm kalpo gan kā praktisks rokturis, gan arī kā dizaina elements.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Mēs izgatavojam koka kastes un krāsojam tās ar ekoloģiski tīru krāsu un beici uz ūdens bāzes. Krāsotas koka kastes ir piemērotas augstākās kvalitātes produktu iepakošanai, izvietošanai pārdošanas stendos vai kā dizaina mēbeles kafejnīcās. Mēs personalizējam kastes ar uzņēmumu logo vai dizaina apdruku.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.