BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Puķu kastes
/
Koka puķu kaste HoReCa

Koka puķu kaste HoReCa

Mūsu speciālais koka puķu kastes dizains ir piemērots HoReCa nozarei - āra restorāniem, kafejnīcām un alus bāriem. Katra puķu kaste tiek personalizēta ar jūsu zīmolu, kļūstot par efektīvu mārketinga rīku, kas veicina jūsu zīmola atpazīstamību.

Mēs rūpējamies par šo koka puķu kastu ilgtspēju āra lietojumam, un tās ir radītas, lai kalpotu ilgu laiku. Šīs kastes piedāvā vairākas priekšrocības:

  1. Maināma apdrukas virsma - Jūsu zīmolu var viegli mainīt un pielāgot nākamajām sezonām.
  2. Kompakti transportējamas - Kastes var novietot vienu otrā, samazinot transporta apjomu un izmaksas.
  3. Ilgtspējīgi materiāli - Kastes ir izgatavotas no Latvijā iegūtas koksnes un ūdensizturīga saplākšņa. Tās ir aprīkotas ar plastmasas kājām, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku.

Mūsu koka puķu kastes nodrošina ne tikai izcilu izturību, bet arī plašas apdrukas iespējas, kas var kalpot kā izteiksmīgs reklāmas veids alus bāriem un kafejnīcām. Šīs kastes var apdrukāt ar saules staru noturīgu pilnkrāsu drukā no visām pusēm.

Koka puķu kastu specifikācija

Puķu kastes āra kafejnīcām tiek ražotas no Latvijā iegūtās koksnes un ūdens izturīga saplākšņa. Puķu kastes aprīkotas ar plastmasas kājām, kas papildus paildzina to kalpošanas laiku. Šīm puķu kastēm alus bāriem ir plašas apdrukas iespējas, tās iespējams apdrukāt saules staru noturīgā pilnkrāsu drukā no visām pusēm.

Koka puķu kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.