Galerija KONTAKTI Instrukcijas

BLOGS

Koka kastu noma

Koka kastu noma- lielisks risinājums pasākumu noformēšanai un dekorēšanai. Pie mums var iznomāt koka kastes dažādās krāsās un izmēros. Pieejami arī koka kastu moduļi – kopā savienotas vairākas koka kastes, kas dod lielāku stabilitāti āra apstākļos, veidojot liela izmēra objektus. Koka kastu īre ir veiksmīgs risinājums, ja produkts nepieciešams vienam vai tikai dažiem pasākumiem uz neilgu laiku.

Koka kastu noma īpaši populāra kļūst vasaras sezonā, dažādiem festivāliem un citiem brīvdabas pasākumiem. Ērti saliekamas mēbeles no koka kastēm lieliski iederēsies arī privātmāju pagalmos un uz terasēm. Ja ir ieplānoti dārza svētki un nepieciešams papildināt dārza mēbeļu klāstu, zini, ka ir iespēja īrēt kastes, no kurām pats saliksi dažādas formas dekorus vai mēbeles.

Lasīt tālāk
Personalizētas koka kastes
  1. Kastu personalizācija – apdruku sietspiedē vai  digitālajā drukā. Iespējama vairāku krāsu uzdruka. Dēļa virsmai jābūt līdzenai. Var apdrukāt arī krāsotas kastes.

Lasīt tālāk
Krāsotas koka kastes

 

Piedāvājam Latvijā ražotas krāsotas koka kastes Jūsu biznesam vai mājsaimniecībai. Pieejama  plaša toņu izvēle- tās ir iespējams nokrāsot Jūsu izvēlētajā krāsā  un pielāgot Jūsu vēlmēm, izmantojot vairākas apstrādes metodes:

Lasīt tālāk
Zviedru uguns lāpa dārzam, pārgājienam, piknikam

Ar šādu nosaukumu tiek apzīmēts šis vienkāršais risinājums, kur koka bluķim vidū tiek veikti vertikāli iezāģējumi un ievietots iekura materiāls. Tehnoloģija slēpjas tajā, ka īpašie vertikālie iezāģējumi veicina gaisa piekļuvi un nodrošina bluķa degšanu no iekšpuses uz āru, pretstatā parastam koka bluķim, kurš tāpat kā pagale deg no ārpuses.

Lasīt tālāk
Koka trauki un spaiņi

Koka trauki un spaiņi – tos iespējams izgatavot pēc pasūtītāja izvēlētas formas un izmēra, tāpat tās iespējams nokrāsot vai nobeicēt jebkurā izvēlētā krāsā. Koka spaiņi un trauki tiek ražoti izmantojot vienkāršotu ražošanas metodi, tādēļ tie ir salīdzinoši lētāki, kas paredzēti šķidruma uzglabāšanai. Ja traukos nepieciešams glabāt šķidrumu, tad mucā jāievieto plastmasas ieliktnis.
wooden_buckets
Izgatavojam koka traukus, koka spaiņus veikalu aprīkojumam un citiem mērķiem. Koka trauki un spaiņi ir ilgi kalpojošs priekšmets, tie var kalpot vairākus desmitus gadu.
Koka trauki un spaiņi tiek izgatavoti izmantojot roku darbu, tad pastāv plašas iespējas tos izgatavot papildu elementiem un personalizāciju.

Lasīt tālāk
Koka mucu izgatavošana

Koka mucas iespējams izgatavot pēc pasūtītāja izvēlētas formas un izmēra, tāpat tās iespējams nokrāsot vai nobeicēt jebkurā izvēlētā krāsā. Šādas mucas tiek ražotas izmantojot vienkāršotu ražošanas metodi, tādēļ tās ir salīdzinoši lētākas par mucām, kas paredzētas šķidruma uzglabāšanai. Ja šādās koka mucās nepieciešams glabāt šķidrumu, tad mucā jāievieto plastmasas trauks.
wooden_barrel
Izgatavojam koka traukus un koka spaiņus veikalu aprīkojumam un citiem mērķiem. Koka mucas kalpošanas laiks ir ļoti ilgs, tā var kalpot vairākus desmitus gadu. Iespējams mucā ierīkot papildus grīdu un pie mucas grīdas piestiprināt riteņus, lai koka mucu vieglāk būtu pārvietot.
Par cik izgatavojot koka mucas tiek izmantots roku darbs, tad pastāv plašas iespējas tās izgatavot papildu elementiem un stiprinājumiem.

Lasīt tālāk
Krāsotas koka paletes

Krāsotas koka paletes visbiežāk izmanto lielveikalu un tirdzniecības zāļu aprīkošanai. Pamatā paletes tiek krāsotas tumšās krāsās, jo šādas paletes nesmērējas, otrkārt krāsotas paletes lai labāk iederētos kopējā interjerā.

Koka palešu krāsošana pēc noteiktas krāsas, kādu pēc RAL kataloga izvēlējies pasūtītājs.
Iespējams 2 veidu krāsojums:

 • Ar sedzošu krāsu, kas paredzēta iekštelpām
 • Ar nesedzošu, caurspīdīgu tonējošo beici iekštelpām
 • Ar sedzošu krāsu, kas paredzēta āra apstākļiem
 • Ar nesedzošu, caurspīdīgu tonējošo beici āra apstākļiem

krasotas_koka_paletes1

Iespējami dažādi izmēri, gan standarta, gan nestandarta paletēm. Jautājiet par krāsotu koka palešu izgatavošanu: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Koka mēbeles tirdzniecības zālēm

Dabīga koka mēbeles veikalu tirdzniecības zāļu aprīkojumam. Mūsu uzņēmums ražo komplektu, kurš sastāv no:

 1. palešu pamatnes uz riteņiem,
 2. palešu rāmjiem,
 3. palešu rāmju taisnā vāka
 4. slīpās virsmas uz kuras veikalos novieto produktu kastes.

Salīdzinājumā ar citiem materiāliem, kā piemēram plastmasa vai metāls koka mēbelēm ir īsāks ražošanas cikls, tās iespējams nokrāsot jebkurā krāsas tonī un arī mazos daudzumos.

koka_mebeles_tirdzniecibas_zalem1

koka_mebeles_tirdzniecibas_zalem2

Pēc Klienta vēlmēm veicam koka detaļu krāsošanu Klienta izvēlētajā krāsu tonī. Palešu rāmjus, jeb palešu bortus iespējams krāsot ar pārklājošu krāsu vai arī tonēt ar beici. Beicētas koka detaļas atšķirība ir tā, ka tiek saglabāta redzama koka faktūra. Koka detaļas tiek krāsotas ar videi draudzīgu, nekaitīgu krāsu /beici uz ūdens bāzes.

Nodrošinām palešu rāmju personalizēšanu – pasūtītāja informācijas vai logo uzdruku uz koka virsmas.

Jautājiet: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Krāsotas palešu apmales

Palešu apmales, tas ir ērts veids preču kompaktai glabāšanai noliktavās, kā arī preču transportēšanas cietais iepakojums, kurš paredzēts ilglaicīgai un atkārtotai lietošanai.

Pamatā palešu apmales tiek ražotas tādos pašos izmēros kā paletes, kur atvērtā veidā šie tā saucamie palešu rāmji var būt izmēros 120x80cm, 80x60cm, 60x40cm. Mēdz būt arī lielāki nestandarta palešu rāmji, kurus var saražot pēc speciāla pasūtījuma.Pateicoties īpašajai furnitūrai – eņģēm palešu borti precīzi uzliekas uz paletes un stūru eņģes tās notur nekustīgā stāvoklī. Tādā veidā palešu borti ir liekami viens uz otra, cik vien augstu nepieciešams, veidojot stabilu kasti. Šādi veidotās kastes no palešu rāmjiem pamatā lieto 3 izplatītākajos veidos:

 1. Noliktavās un noliktavu tipa veikalos;
 2. Transportējot sīkus un plīstošus priekšmetus;
 3. Pašapkalpošanās veikalu un lielveikalu tirdzniecības zāļu aprīkojumam.

Palešu rāmjiem izmanto skujkoku. Standarta borta augstums ir 19,5cm. Pastāv 2 šķiru palešu rāmji:

Augstākā šķira viengabala dēlis;
Pirmā šķira dēlis līmēts no 2 daļām;

Otrā šķira – dēļi var būt ar mazām neprecizitātēm, plaisām, zariem.

Palešu rāmju kalpošanas laiks ir atkarīgs no to lietošanas. Saudzīgā lietošanas režīmā tas var kalpot vairāk kā 10 gadus.

Jautājiet palešu rāmju izgatavošanu: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Tirdzniecības stendi jeb koka stendi no mēbeļu materiāla

Tirdzniecības stendi jeb tirdzniecības stendi no mēbeļu materiāla pamatā tiek ražoti speciāli pielāgoti noteiktam produktam ilgtermiņa lietošanai, vismaz uz 6 mēnešiem. Salīdzinājumā ar akciju stendiem, kuru ražošanā izmanto kartonu, šie stendi tiek ražoti no mēbeļu materiāla un kalpo ilglam laikam. Tirdzniecības stendi pilda vienu no svarīgākajām pārdošanas funkcijām, speciāli izceļot produktu un skaidrojot par produkta īpašībām, ko standarta plauktā realizēt ir samērā grūti.

tirdzniecibas_stendi1

Lasīt tālāk