Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda

BLOGS

Koka promo aksesuāri alus mārketingam

Praktiski koka mārketinga un pārdošanu veicinoši produkti – koka promo aksesuāri un mēbeles, ir gadu simtus pārbaudīts mārketinga un zīmola identitātes rīks. Šo aksesuāru mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk lojālu klientu jūsu alum.

ColorwoodLatvia ražo plašu klāstu ar gataviem – ilgtspējīgiem, koka izstrādājumiem, ar kuru palīdzību iespējams celt dzērienu brenda vērtību un veicināt pārdošanu. Galvenie mūsu produkti ir pārdošanu veicinoši stendi dzērienu produktiem. Kā arī mārketinga mēbeles un koka aksesuāri bāru un kafejnīcu brendingam ar jūsu alus zīmolu. Šajā ierakstā apkopoti mūsu radītie koka promo aksesuāri alus mārketingam.

Koka menu tāfeles

koka menu tāfeles

Koka menu tāfeles ir svarīgs ielas promo aksesuārs alus mārketingā. To izmanto, lai parādītu informāciju kopā ar jūsu alus zīmolu. Menu tāfelēs var sniegt dažādu informāciju par piedāvāto alu, piemēram, alus nosaukumu, tā veidu un cenu. Tajās var arī parādīt īpašas akcijas, piemēram, laimīgās stundas piedāvājumus.

Menu tāfeļu izmantošana alus mārketingā ir viens no ielas reklāmas veidiem. Ar šādu dizainiski pievilcīgu un reizē arī praktisku, informatīvu tāfeli var izvietot savu zīmolu plašai auditorijai. Koka menu tāfelei iespējami vairāki brandinga veidi, populārākie ir pilnkrāsu saules starus un lietus noturīga pilnkrāsu druka, kā arī gravējums. Iespējams arī alus zīmola logo uzdrukāt ar iededzinātu efektu.

Koka stendi kraft alum

koka stenid alum

Koka stendi kraft alum ir nozīmīgi promo piederumi alus mārketingā. Tie ne tikai kalpo praktiskiem mērķiem, bet arī neļauj devalvēties zīmola vērtībai, ja alus tiek pārdots par pazeminātu cenu. Sevišķi īsta koka stendu izmantošana, ir svarīga šim tā saucamajam Kraft alus segmentam.

Dabīgu materiāla – koka izmantošana, var palīdzēt uzturēt dabīguma sajūtu, kas ir saskaņā ar dabīgo un dzīvo alus vērtībām. Īsta koka stendi Kraft alum palīdzēs spēcināt Kraft alus zīmolu, radīt atšķirīgumu no parastajiem un zemāka cenu līmeņa aliem. Kā arī radīt spēcīgu emocionālu saikni ar klientiem, kuri pērk ne tikai alu, bet arī sajūtas.

Koka alus paplātes un metra paplātes

koka paplātes alum

Koka alus paplātes un metra paplātes ir populāri koka promo aksesuāri alus nozarē, īpaši bāriem un krodziņiem. Tie ir ne tikai funkcionāli, bet arī piešķir eleganci. Šos aksesuārus iespējams pielāgot ar logotipiem vai jūsu zīmola dizaina elementiem, padarot tos par efektīviem alus zīmola promo rīkiem.

Koka alus paplātes ir lielisks veids, kā pasniegt dzērienus klientiem. Tās ir izturīgas, viegli tīrāmas, un pielāgojamas zīmola īpašajām vajadzībām.

Savukārt metra paplātes ir unikāls un uzmanību piesaistošs alus pasniegšanas veids. Tās ir garas koka paplātes, uz kurām var novietot vairākus alus, kas parasti ir sakārtoti rindā. Šāds pasniegšanas veids ir īpaši populārs Eiropas bāros. Šāds dzērienu pasniegšanas veids, piešķir dzēriena baudīšanai īpašu tradīciju un protams palīdz pārdot vairāk. Gan koka, gan metra alus paplātes iespējams ražot pielāgotām pudelēm vai noteiktiem glāžu izmēriem.

Kastu galdi un koka galdi

kastu galdi

Kastu galdi un koka galdi ir populāra izvēle daudzien bāriem un krodziņiem ne tikai to izturības un funkcionalitātes, bet arī zemās cenas dēļ. Alus nozarē koka galdi un kastu galdi jau izsenis ir nozīmīgs elements vienas sezonas mēbelei.

Viena no galvenajām priekšrocībām, izmantojot koka galdus un kastu galdus alus tirdzniecībā, ir to spēja radīt vienkāršu, tā teikt hipsterīgu atmosfēru. Dabīgo materiālu izmantošana ir veids kā uzturēt autentiskuma sajūtu. Vēl viena koka galdu un kastu galdu priekšrocība ir iespēja tos modulēt un pārkārtot bez speciāliem instrumentiem. Tos iespējams pielāgot, lai tie atbilstu konkrētā zīmola prasībām, tostarp dažādiem izmēriem, formām un dizainiem.

Galdi no koka kastēm

koka kastes

Galdi no koka kastēm kļūst aizvien populārāki koka promo aksesuāri, ko izmanto alus nozarē kā zemo izmaksu mēbeli. Šādas mēbeles, var atļauties pasūtīt lielos apjomos, tādējādi ar ierobežotiem budžeta līdzekļiem iegūt lielāku mārketinga atdevi. Galdus no koka kastēm, lieto āra kafejnīcām, pludmales bāriem un citām izklaides un atpūtas vietām.

ColorwoodLatvia ir izstrādāti īpaši ekonomiska budžeta galdi no koka kastēm, kuri ir pārvadājami ievietoti viens otrā, tādējādi ietaupot naudu transportēšanai. Kā arī, tos būs ērtāk pārvadāt menedžeriem un distribūcijas pārstāvjiem.

Koka kastes joprojām ir pietiekami radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. Tās var būt veidotas tā, lai atgādinātu senlaicīgas alus kastes. Prakstiski, koka kastes, var izmantot alus pudeļu, glāžu vai citu promo materiālu izrādīšanai, izgatavojot tās ar alus zīmola logo.

Letes bāriem un BBQ galdi

koka letes bāriem

Letes bāriem un BBQ galdi var būt vērtīgi elementi, lai uzturētu komunikāciju ar sava alus zīmola mīļotājiem. Piemēram, uzdāvinot sava alus faniem šādu mēbeli ar jūsu alus zīmolu, tādējādi jūsu zīmols būs viņa mājā, ballītē un daudzu cilvēku auditorijas acu priekšā.

Letes bāriem un BBQ galdi ir unikāls un radošs veids, kā demonstrēt alus zīmola produktus. BBQ galdus var veidot tā, lai atgādinātu āra grilus, un tos var izmantot ēdiena gatavošanai un pasniegšanai.

Bāra aprīkojums – brendoti virtuves griešanas dēļi

zīmola virtuves dēlīši

Bāra aprīkojums ar logo ir būtiska alus mārketinga sastāvdaļa, jo tā gan praktiski atvieglo bāra darbu, gan ietaupa bāra īpašnieku līdzekļus. Tirgus situācija un alus zīmolu savstarpējās sāncensības dēļ, daļu no aksesuāriem piegādā alus ražotāji. Parasti tie ir uzņēmumi, kuriem ir noslēgts ekskluzīvs, noteikta alus šķirnes pārdošanas līgums.

Viens no šādiem aprīkojuma elementiem ir koka brendoti virtuves griešanas dēļi, kurus ColorwoodLatvia ražo no ūdensizturīga bērza saplākšņa. Kā arī, ColorwoodLatvia brendoti griešanas dēļi ir mazgājami trauku mazgājamā mašīnā.

ColorwoodLatvia – koka promo aksesuāri un to ražošana

ColorwoodLatvia ir uzņēmums ar zināšanām ne tikai kokapstrādē, bet arī ar ilggadēju pieredzi tieši mārketinga sektorā. Tādēļ klientu vajadzības tieši koka promo aksesuāru ražošanai izprot labāk nekā standarta ražotāji.

Uzņēmums ir atvērts dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas. Sadarbībā ar ColorwoodLatvia, plašā veidā tiek nodrošināti koka promo aksesuāri jūsu alus mārketingam ar:

 • operatīvu komunikāciju;
 • dizaina variantu izstrādi;
 • paraugu nosūtīšanu;
 • produktu pakošanu atbilstoši distributoru prasībām;
 • loģistiku vairākiem adresātiem;
 • ekonomisku cenu, kuru iespējams panākt ar gudriem risinājumiem, kompaktu iepakošanu.

ColorwoodLatvia

Viena no galvenajām uzņēmuma vērtībām ir ilgtspējība un resursu taupīšana. Jebkura pasūtījuma plānošanas sākumā tiek saprast cik produkts ir kompakti iepakojams un nosūtāms tā, lai tas neveidotu liekas transporta izmaksas klientiem un saudzētu dabu.

Otra ColorwoodLatvia vērtība ir pārdomāta ražošanas tehnoloģija, izmantojot ekonomiskus un ilgtspējīgus materiālus. Lai koka promo aksesuāri un mēbeles būtu klientam draudzīgas gan cenā, gan lietošanā.

Sadarbībā ar ColorwoodLatvia jūs iegūsiet ne tikai kvalitāti, bet arī laika un cenas ekonomiju. Sazinies ar mums jau tagad, atbildēsim uz jūsu pieprasījumu 4 darba stundu laikā.

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ļāva ieskatīties plašākā koka promo aksesuāru piedāvājumā no ColorwoodLatvia! Iesakties arī citos mūsu bloga noderīgajos rakstos, piemēram, zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību.

Lasīt tālāk
Modulējamie ziedu stendi veikals - veikalā koncepts

Modulējamie ziedu stendi un to koncepcija “veikals veikalā” ir unikāla pieeja ziedu un citu botānisko produktu pārdošanai. Šī koncepcija ir īpaši ērta tirdzniecības centriem, universālveikaliem un arī āra tirdzniecības platībām. Modulāri ziedu stendi ir maināma, izcelta mazumtirdzniecības telpa, kas vizuāli atšķiras no apkārtējās vides. Šie stendi sastāv no moduļu komponentiem, kurus var ātri un viegli samontēt un demontēt atkarībā no telpas lieluma.

Modulējamie ziedu stendi un to izmantošanas ieguvumi

modulārie ziedu stendi

Modulējamie ziedu tirdzniecības stendi veikals veikalā koncepts, sniedz dažādus ieguvumus gan klientiem, gan arī tirdzniecības vietai. Ziedu tirdzniecības apjomiem pieaugot, tie kļūst par nozīmīgu produktu dārza preču segmentā. ColorwoodLatvia sadarbībā ar Norvēģijas uzņēmumu Smart Supply ir izstrādājuši lielisku risinājumu, kurš 2 gadu laikā ticis ieviests vairāk kā 1000 tirdzniecības vietās.

Modulārie ziedu stendi spēj sniegt vismaz 7 ieguvumus lielveikalu ķēdēm:

 1. Pārdošanas un veikala peļņas pieaugumu līdz pat 200%;
 2. Vienotu, piesaistošu dizainu atbilstoši ziedu noformējumam;
 3. Vietas ekonomiju – ziedu izvietojumu vairākos stāvos;
 4. Ātrāku ziedu apriti, radot iespēju pircējiem iegādāties svaigus ziedus;
 5. Viegli pārvietojamu un modulējamu stendu veikala darbiniekiem;
 6. Ilgtspējīgu produktu, viedotu no atjaunojamiem materiāliem;
 7. Stenda izmēra pielāgošana atkarībā no veikala platības.

ColorwoodLatvia pieredze Norvēģijas tirgū ir pārsteidzoši veiksmīga. Vairāki lielveikali konstatēja pārdošanas pieaugumu pat par 200% un vairāk. Kā viens no galvenajiem pieauguma iemesliem ir pievilcīgais noformējums un sakārtotība, kas veicina pirkšanu.

Pārdošanas pieaugums, ko dod ziedu stends ir tikai viens no ieguvumiem. ColorwoodLatvia ir saņēmuši papildus atsauksmes par lietošanas ērtumu veikala darbiniekiem – tos var daudz ērtāk un ātrāk pārvietot, ja nepieciešama veikala pārkārtošana.

ColorwoodLatvia ziedu stendi lielveikalam

koka ziedu stends

ColorwoodLatvia modulārie ziedu stendi izgatavoti no vienkārša, minimāli apstrādāta koka. Stenda moduļi ir viegli remontējami un atjaunojami nepieciešamības gadījumā. Kā arī, ziedu stendu statīvi ir utilizējami kā jebkuri kokmateriāli pēc to kalpošanas beigām.

Modulējamie koka ziedu stendi sastāv no vairāk kā 20 elementiem. Statīva pamats tiek būvēts no ritošiem trepes veida pakāpienu moduļiem, kuri aprīkoti ar koka muguras un sānu sienām. ColorwoodLatvia piedāvājumā ir arī salas tipa ziedu stenda modelis.

Koncepta papildaprīkojumā ietilpst LED apgaismojums, cenu zīmju turētāji, plakātu rāmji un tērauda paplātes. Koka ziedu stendi var tikt papildināti ar atsevišķi pārvietojamiem trīsstūra formas stendiem ar spaiņiem, priekš grieztajiem ziediem, kā arī koka kastēm uz riteņiem.

Ziedu stends ir gan funkcionāls, gan pievilcīgs. Ziedu pārdevēji var izmantot stendu, lai demonstrētu dažādus produktus, sākot no svaigiem ziediem un augiem līdz ziedu kompozīcijām, vāzēm un citiem aksesuāriem.

ColorwoodLatvia modulējamie ziedu stendi – pārdošanas veicinošs risinājums

Pasaules ātrais ritms, cilvēku mobilitāte un tirdzniecības koncentrēšanās noteiktās teritorijās – tirdzniecības centros, ir loģisks evolūcijas process. Nav zināms, kur tas tālāk attīstīsies, taču varam būt droši, ka turpmākos gadus strauju pārmaiņu nebūs un tirdzniecības centri savu ietekmi nezaudēs. Līdz ar to notiks cīņa par vietu šajos centros, un cīņa starp šiem centriem, par katru klientu.

Šī iemesla dēļ tirdzniecības centri ‘’apaug’’ ar papildus servisiem, kā piemēram, skaistumkopšanas un ēdināšanas pakalpojumiem. Kā arī, rodas arvien citi servisi, kas piedāvā savus pakalpojumus un produktus.

Veicot ikdienas pirkumus, pircējiem ir ērti iegādāties arī ziedus, ziedu kompozīcijas un dažādus telpaugus. Novērots arī tas, ka ziedi esot dinamiskā apritē mēdz būt svaigāki, jo tos ātrāk nopērk. Tātad, ja loģistika strādā precīzi, tad visdrīzāk lielveikals ir vieta, kur ziedi būs svaigi un klienti tos iegādāsies atkārtoti un kļūs lojāli konkrētajam veikalam.

Sadarbojoties ar koka stendu ražotāju ColorwoodLatvia, jūsu uzņēmumam būs iespējams palielināt ziedu pārdošanas apjomus lielveikalu ķēdē, pieaistot jaunus klientus. Tāpat arī stiprināt lojalitāti jau esošajiem klientiem.

ColorwoodLatvia ir daļa no SprintLab group – uzņēmumu apvienības, kuru pamats ir mārketinga zināšanas. Tas ir iemesls, kādēļ ColorwoodLatvia klienti saņem gan ražotāja cenu, gan mārketinga zināšanās balstītu produktu kvalitāti, kas palīdz pārdot un celt produktu zīmolu vērtību mazumtirdzniecībā.

Cerams, ka šis raksts bija noderīgs un radīja papildus ieskatu par modulārajiem ziedu stendiem veikals-veikalā koncepta no ColorwoodLatvia!

Lasīt tālāk
Kā izmantot koka kastes sava interjera atsvaidzināšanai

koka kastes interjerā

Ja šobrīd iekārtojat sava mājokļa interjeru, iespējams, meklējat labāko veidu, kā izvietot savus iecienītākos priekšmetus un dekorācijas. Ja plānojat iegādāties jaunas mēbeles, jums ir daudz iespēju. Tomēr, ja meklējat kaut ko unikālu, jums vajadzētu apsvērt koka kastes kā interjera pievienoto vērtību. 

Neatkarīgi no mājas iekārtojuma tematikas, koka kastes var iekļaut dažādos veidos. Tas ir lielisks veids, kā gan iekļaut savā interjerā nenovecojošas vērtības, gan arī radīt ko jaunu no jau esošām koka kastēm mājās. Radošās izpausmes process var būt ļoti patīkams, ja vien jums ir idejas.

Ja ideju nav, tad mēs labprāt palīdzēsim. Šajā ierakstā mēs izpētīsim dažādas idejas, kā pielietot koka kastes interjerā, lai oriģināli un mājīgi atsvaidzinātu jūsu mājokļa interjeru.

Viesistabas galdiņš no vairākām kastēm

galds no koka kastēm

No koka kastēm var izveidot unikālu viesistabas galdiņu, ko novietot blakus dīvānam. Sakraujiet divas vai trīs vienāda izmēra kastes un papildiniet tās ar stikla vai koka virsmu, ja nepieciešams. Tas ir lielisks veids, kā piešķirt izteiksmīgu elementu jūsu viesistabai.

Koka labā īpašība ir tā, ka to var viegli nokrāsot. Ja jums ir palikušas koka kastes, kuras var izmantot, vienkārši nokrāsojiet tās tā, lai tās atbilstu jūsu interjeram un izvēlētai krāsu paletei telpā. Pēc tam izveidojiet koka galdu pēc savas izvēles – visvienkāršākais veids būtu sastiprināt kopā dažas koka redeļu kastes un darbs padarīts.

Tas ir arī lielisks veids, kā atsvaidzināt dārza vai pagalma iekārtojumu un no dažām kastēm izveidot āra koka mēbeles. Galdus, krēslus, atpūtas zonas utt. Ideju ir pilns internets!

Kastes stādiem un ziediem

koka kastes stādiem

Koka kastes ir lieliska mājvieta stādiem. Vienkārši izurbiet dažus caurumus koka kastes apakšā un piepildiet to ar augsni. Pēc tam varat stādīt iekšā iecienītākos sezonas stādus un ziedus. Tas ir lielisks veids, kā mājokļa interjera krāsām vai rakstiem piešķirt zaļumu. Neviens mājoklis galu galā nav iedomājams bez zaļuma! 

Varat arī pasūtīt dažas personalizētas koka kastes ar īpašiem gravējumiem vai iespiestu tekstu. Kā redzams pirmajā fotoattēlā pa kreisi, uz kastēm var būt norādīts jūsu auga nosaukums, piemēram. Ja katru gadu tiek stādīti vieni un tie paši stādi, tad kastes var izmantot tās pašas – dillēm, bazilikam, tomātiem, ziediem utt. 

Tas ir lielisks veids, kā dārza kastēm piešķirt personiskumu.

Koka kastes kā plaukti

koka kastu plaukti interjerā

Vēl viens interesants veids, kā izmantot koka kastes interjerā, ir izveidot no tām plauktus. Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāiegādājas dažas koka kastes pēc jūsu izvēles. Tad vienkārši piestipriniet tās pie sienas. 

Pašas kastes būs diezgan izturīgas, jo koks ir labs materiāls, kas var izturēt lielāku svaru. Pārliecinieties, ka stiprinājuma sistēma ir droša, lai plauktos varētu novietot arī smagākus priekšmetus – augus, grāmatas, smagas dekora sveces utt.

Var pat izveidot veselu plauktu sistēmu vai vienību. Kā redzams attēlā pa labi, jūs varat salikt kopā daudzas koka kastes un izdomāt veidu, kā netieši palielināt uzglabāšanas vietu mājoklī, vienlaikus nezaudējot skaistuma elementu. Tas ir lielisks veids, kā papildināt jebkuru telpu ar uzglabāšanas vietām, neaizņemot pārāk daudz vietas.

Produktu stendi veikaliem un kafejnīcām

colorwood koka kastes stendi

Ja esat uzņēmuma īpašnieks un meklējat iespēju, kā uzlabot sava veikala vai kafejnīcas interjeru, koka kastes varētu būt piemērots risinājums arī jums. No koka kastēm var izveidot produktu stendus vai noliktavas uzglabāšanas skapjus jūsu uzņēmumam.

Tā kā mēs jau noskaidrojām, ka koka kastes lieliski iederas jebkurā interjerā, šādi attēlā redzamie stendi var būt lieliski piemēroti arī jūsu veikalam vai kafejnīcai. Color Wood Latvia rada visdažādākos koka izstrādājumus, tostarp ir arī no koka kastēm veidoti grīdas stendi un galda stendi, un ne tikai. 

Izvēlēties produktu stendus no koka ir laba izvēle, jo koks ir ilgtspējīgs un to ir ievērojami viegli uzturēt. Tas ir videi draudzīgs, turklāt var noturēt arī diezgan lielu produktu svaru, kas ir ērti, lai uzglabātu tādus priekšmetus kā grāmatas, dzērienu pudeles utt.

Uzglabāšanas kastes

uzglabāšanas kastes

Koka kastes ir lieliski piemērotas mantu uzglabāšanai. Tās var izmantot grāmatu, rotaļlietu un citu priekšmetu glabāšanai. Šādā veidā jūs varat organizēt savu telpu atbilstoši savām vajadzībām – katra kaste ir paredzēta kādam konkrētam priekšmetam. Un, tā kā mēs runājam par šo koka kastu iekļaušanu jūsu interjerā, tām ir jābūt arī acīm tīkamām.

Tāpēc vienkāršo koka kastu vietā izvēlieties tādas, kas izskatās elegantākas un skaistākas. Tas patiešām ir iespējams, jo koka kastes mūsdienās tiek plaši izmantotas. Jūs varēsiet atrast senatnīgas koka redeļu kastes, kastes ar piestiprinātiem riteņiem, ar pieliktām virvēm rokturu vietā utt.

Pirmā koka kaste attēla kreisajā pusē ir lielisks piemērs koka kastes izmantošanai kā uzglabāšanas vietai. Tā ir novietota blakus dīvānam viesistabā, tāpēc tajā var glabāt papildu segas, pledus, grāmatas.

Gultiņa mājas mīluļiem

gulta mājdzīvniekiem

Visbeidzot, neaizmirsīsim par mūsu mīļajiem mājdzīvniekiem, kas arī aizņem vietu mūsu interjerā. Ir pieejams tik daudz dažādu mājdzīvnieku guļvietu veidu, tomēr, ja vēlaties izveidot kaut ko īpaši vienkāršu un reizē unikālu, koka kaste vai divas var paveikt īstus brīnumus.

Jūs varat izvēlēties vienkāršāko variantu un vienkārši paņemt vienu koka redeļu kasti, kas jums jau ir mājās. Nokrāsojiet to tā, lai tā atbilstu telpas interjeram, kurā tā atradīsies. Pēc tam ielieciet tajā kaut ko ērtu un pūkainu, un darbiņš padarīts. Jūsu sunim noteikti patiks!

Savukārt kaķiem parasti patīk gulēt augstākās vietās, kur viņi var pārredzēt apkārtni. Viegla un jautra ideja ir novietot viņu guļvietas kastīti pie sienas – piestipriniet to augstāk par zemes līmeni, lai kaķis varētu tai piekļūt, lecot. Tas kalpos par interesantu risinājumu abos gadījumos – mājdzīvniekam būs interesanti, savukārt interjers tiks papildināts ar stilīgu detaļu. 

Ja vēlaties būt radošāki, vienmēr ir iespējams arī variants, kas redzams attēlā pa labi, kur sunim izveidots īstens koka tronis.

Tagad jūs zināt, kā izmantot koka kastes mājas, dārza vai uzņēmuma interjerā.

Lai izdodas!

Lasīt tālāk
Zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību

zīmola atpazīstamība

Zīmola atpazīstamība ietekmē patērētāju jeb pircēju domāšanu par konkrētu produktu kategoriju. Lai patērētāji kļūtu par regulāriem klientiem, zīmolam vispirms ir jākļūst par daļu no viņu dzīvesveida un pirkšanas paradumiem. Šajā procesā var palīdzēt zīmola atpazīstamības veicināšana un savu potenciālo klientu izprašana.

Zīmola atpazīstamības nostiprināšana var palīdzēt uzņēmumam veidot kampaņas, kas ļaus zīmola atpazīstamībai attīstīties un mainīties kopā ar jūsu uzņēmumu. 

Mums ir svarīgi, ka zīmola attīstībā un popularizēšanā tiek iekļauti ne tikai paši produkti, bet arī to izvietojums. Tāpēc šajā rakstā apkopoti padomi un piemēri par to, kā produktu displeja stendu izvēle ietekmē zīmola atpazīstamību un ne tikai.

Zīmola atpazīstamība

Zīmola atpazīstamība nosaka to, cik labi pazīstams un atpazīstams jūsu zīmols ir jūsu mērķauditorijai. Zīmoli ar spēcīgu identitātes izjūtu bieži tiek dēvēti par “trendīgiem”, “skaļiem” vai vienkārši “populāriem”.

Zīmola atpazīstamības veidošana ir svarīga, tirgojot un popularizējot jūsu uzņēmumu un produktus. Īpaši tad, ja uzņēmums nesen tikai uzsācis savu darbību.

Pasaulē, kurā patērētāji pirms pirkuma veikšanas bieži vien veic padziļinātu izpēti par dažādiem uzņēmumiem un zīmoliem, uzticēšanās vienam zīmolam ir ļoti būtiska. Klienti, kuriem izveidojas emocionāla saikne ar jūsu zīmolu, ir vairāk tendēti veikt atkārtotus pirkumus bez ilgas domāšanas.

Ir svarīgi veidot dziļāku saikni ar saviem potenciālajiem klientiem. Tas pamudinās viņus izvēlēties jūs, salīdzinot ar citām iespējām tirgū.

Kā ieviest displeja stendus savā zīmolā?

Sabiedrībai ir jāzina ar ko jūsu zīmols izceļas no citiem, tam ir jābūt teju pašsaprotamam. Zemāk esam apkopojuši dažus veidus gan kā radīt stabilu pamatu zīmola atpazīstamībai, gan arī paliekošu iespaidu uz potenciālo mērķauditoriju.

Tā kā mūsu neatņemama zīmola daļa ir mūsu displeja stendi, tad šos ieteikumus veicām ņemot to vērā. Raksta attēlos ir redzami daži mūsu stendu piemēri, kas var palīdzēt attīstīt jūsu zīmola atpazīstamību.

produktu displeja stendu ietekme uz zīmola atpazīstamību

Jūsu zīmolam ir jāpaliek klientu atmiņā

Vai esat kādreiz redzējis konkrētu krāsu un logo, un uzreiz atcerējies tā zīmolu? Vai vienkārši pēc burtu fonta jūs jau varat noteikt, kurš uzņēmums tas ir? Jā, daudziem zīmoliem ir ļoti labi definēts tēls jeb tā saucamā zīmolvedība, kas klientiem ļauj to bez problēmām identificēt.

Krāsu psiholoģija ir viens piemērs, lai parādītu, ka šādas it kā nelielas detaļas patiesībā uz klientiem atstāj lielu ietekmi – zina viņi to vai nē. 

Krāsu psiholoģija ir svarīga, lai zinātu, kuras krāsas var būt piemērotākas mūsu uzņēmumam vai kuras var piesaistīt lielāku uzmanību. Tāpēc jums ir jāizvērtē, kādu tēlu, kas attiecas uz jūsu produktu, vēlaties radīt.

Vēl viens piemērs ir produktu izvietošanas stendi. Ja jūsu uzņēmumam tie būs unikāli un izcelsies uz citu fona, tos būs viegli atpazīt veikalos, izbraukumos un tirdziņos.

Produktu izvietojumam ir liela nozīme

Zināšanas par to, kur izvietot savus produktus, vienmēr būs priekšrocība, kas papildinās jūsu zīmolu. Psiholoģiski ir izpētīts un pierādīts, ka uzņēmuma dizains ietekmē klienta pirkšanas procesu un paradumus.

Vienmēr ir ieteicams izvietot savus galvenos produktus, klientu iecienītākos produktus, veikala priekšpusē. Svarīgi ir arī uzturēt kārtību. Tādējādi klienti var labāk vizualizēt jūsu piedāvājumu un atrast to, kas piesaista viņu uzmanību.

Piemēram, ja jūs pārdodat vegāniskus produktus, varat izveidot vitrīnu, kuras vidū izvietot savus galvenos produktus, kas piesaista vislielāko uzmanību. Varat tos sakārtot pēc zīmola vai sastāvdaļām. Tā ir kārtība, kas klientam ir viegli saprotama un uztverama.

Esi kas vairāk par uzņēmumu

Iepazīstot jaunu cilvēku, ko jūs vēlētos par viņu uzzināt? Mums patīk uzzināt par citu cilvēku hobijiem, interesēm, gaumi un citām lietām. Pievēršam uzmanību arī tam, kā viņi runā, par kādiem tematiem interesējas un kas viņus aizrauj.

Jūsu zīmolam vajadzētu identificēt un uzsvērt līdzīgas īpašības. Ja vēlaties atstāt iespaidu uz savu auditoriju, jums jāiepazīstina sevi kā vairāk kā tikai uzņēmumu, kas veic darījumus. Ja tas tā nav, kā jūs varētu rezumēt, kas jūs esat? Ar kādiem vārdiem jūs iepazīstinātu jaunu paziņu ar savu uzņēmumu?

Mēs, Color Wood Latvia, esam zīmols, kas cenšas rādīt labu piemēru. Esam izveidojuši visu uzņēmumu, kas balstās uz īpašas nišas produktiem. Visa pamatā ir koka kastes, no kā izriet vēl cita produkcija, piemēram, produktu displeju stendi. 

Tieši produktu displeja stendi ir produkts ar ko ļoti lepojamies, jo īpaši tādēļ, ka spējam piedāvāt uzņēmumiem pielāgotus stendus. Tas nozīmē, ka personalizējam tos pēc nepieciešamajiem izmēriem, piemēram. 

Tā kā stendi galvenokārt ir izgatavoti no koka, tie ir izturīgi, kvalitatīvi un dizaina ziņā nenovecojoši. Tieši koka ilgtspēja ir tas, kas ir mūsu zīmolvedības pamatā. Ar to arī izceļamies un klienti spēj mūs nošķirt no citiem.

 color wood latvia produktu displeja stendi

Socializēšanās ir svarīga

Ikvienam, neatkarīgi no tā, vai viņš ir kluss vai sabiedriskāks, introverts vai ekstraverts, sociālā mijiedarbība un laika pavadīšana kopā ar citiem sniedz labumu. Tā mēs uzturam kontaktus, papildinām savas zināšanas un iegūstam jaunus draugus. Ar uzņēmumu komunikāciju ir visai līzīgi.

Ja uzņēmums tikai cenšas mijiedarboties ar cilvēkiem, kad mēģina veikt pārdošanu vai saņemt atbalstu, nekur tālu tikt neizdosies. Klientiem vien radīsies iespaids, ka vienīgais uzņēmuma mērķis ir pārdot, neveicinot personiskas saiknes radīšanu.

Ja vēlaties palielināt zīmola atpazīstamību, tam ir jābūt sociālam. Izveidojiet savam zīmolam saociālo mediju profilus, kopīgojiet tiešsaistes saturu, arī tādu, kas nav saistīts ar jūsu produktiem vai pakalpojumiem.

Saskaņā ar pētījumiem, sociālā mijiedarbība tiešsaistē veido vairāk kā 50 % zīmola reputācijas. Sociālā aktivitāte palielina zīmola atpazīstamību.

Iedrošini dalīšanos ar sava uzņēmuma saturu

Un kad sociālie mediji uzņēmuma ir uzstādīti, tad nodrošiniet to, lai jūsu auditorijai būtu vienkārši dalīties ar jūsu materiāliem neatkarīgi no jūsu nozares, piedāvājuma vai mārketinga taktikas. 

Parūpēties par to, lai jūsu uzņēmumu iesaka klienti saviem draugiem un paziņām ir visefektīvākā stratēģija, lai iegūtu klientu uzticību un ievērību.

Ja produktu vai zīmolu iesaka kāds draugs vai ģimenes loceklis, cilvēki, visticamāk, pievērsīs tam uzmanību. Vai ir vērts izpētīt šo uzņēmumu? Vai viņi piedāvā arī citus augstas kvalitātes produktus, uz kuriem es varu paļauties? Par kādām tēmām viņi raksta savos sociālo plašsaziņas līdzekļu kontos un kā tās izklāsta?

Šīs ir mūsu galvenās atziņas par to, kā izpaužas zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību un kā to pozitīvi veicināt.

 

Lasīt tālāk
Koka kastes dažādu produktu izvietošanai un uzglabāšanai

colorwood-koka-kastes-biznesam

Koka kastes mūsdienās tiek plaši izmantotas gan uzņēmumu produktu uzglabāšanā, gan arī izvietošanā veikalos un tirdziņos. Tas ir labs veids, kā produktus gan aizsargāt, gan arī radīt labu iespaidu gadījumā, ja koka kastes izmanto produktu izvietošanai. Šajā rakstā pastāstīsim par veidiem, kā koka kastes izmantot un kādiem produktiem tās būs vispiemērotākās.

Mēs, Color Wood Latvia, ražojam dažādas koka kastes produktu uzglabāšanai, izvietošanai un dekorācijai. Tajā pašā laikā uzskatām, ka koka kastes var būt noderīgas arī kā bāra mēbeles vai daļa no plauktu sistēmas. Cenšamies piedāvāt katram uzņēmumam nepieciešamāko – pēc izmēriem, dizaina un daudzuma.

Koka kastes dažādiem produktiem

Laba koka kastu izvēle var būt izšķiroša, un tā var nodrošināt to, ka produkts izskatās labi un uzrunājoši pircēja acīs. 

Izvēloties kastes atbilstoši produktam, jāņem vērā vairāki faktori. Daži no produktu veidiem, kam noderētu labas un personalizētas koka kastes, ir šādi: augstākās kvalitātes dzērieni (vīns un viskijs), augļi un dārzeņi un dizaina izstrādājumi.

Koka kastes augstas kvalitātes dzērieniem

Viens no veidiem, kā izmantot koka kastes, ir uzglabāt tajās augstākās kvalitātes dzērienus, piemēram, vīnu un viskiju.

Vīna koka kastes

koka kastes vīnam

Koka kastes ir lieliska izvēle, kas varētu ieinteresēt vīna darītavas un vīna cienītājus. Šīs kastes var izmantot atkārtoti, tādējādi tās ir lieliski piemērotas ilgtermiņa lietošanai. Koka kastes vīnam ir labākais veids, kā ilgtermiņā saglabāt šī dzēriena aromātu un citas vērtīgas  īpašības.

Vīna uzglabāšana koka kastēs ir izdevīga, jo tās neļauj mitrumam tikt klāt pašam produktam. Līdz ar to ir jāatceras nekad neuzglabāt vīnus kartona kastēs. Svarīgi ir arī izvairīties no pelējuma, jo tas bojā korķi. 

Lai uzglabātu pa vienai vīna pudelei, esam izveidojuši īpašas vīna koka kastes, kas redzamas augšējā attēlā pa kreisi. Tās ir vairāk paredzētas augstākas kvalitātes produkta uzglabāšanai, noderētu arī kā laba dāvanas ideja.

Koka kastes viskijam 

koka kastes viskijam

Viskijs ir dzēriens ar vairāk kā 4000 gadu senu vēsturi. Viskija pirmsākumi meklējami laikā, kad tas kalpoja par destilātu, ko mūki ražoja medicīniskiem nolūkiem. Tad pamazām process tika pilnveidots, un dzērienu sāka baudīt, līdz šodien tas ir viens no iecienītākajiem stiprā alkohola veidiem

Daži viskiji izceļas pēc etiķetes krāsas, kas laika gaitā ir padarījusi tos slavenus. Labs piemērs, ko apskatīsim, ir viskijs John Walker. 

Atbilstoši etiķetei šis viskijs piedāvā noteikta veida garšu un īpašības:

 • Sarkanā etiķete: Šis ir dzēriens ar intensīvu garšu un spilgtu krāsu. Tas atspoguļo viskija stilu, garšas intensitāti un tradicionālos aromātus.
 • Melnā etiķete: Šis ir īpašāks viskija veids. Tas saglabā John Walker viskija sarkanās etiķetes stilu. Taču atšķirība ir tajā, ka melnās etiķetes viskijs ir radīts, izmantojot vismaz 12 gadus vecus destilātus.
 • Dubult melnā etiķete: Šim viskija veidam ir melnā līmeņa DNS, bet tajā ir vairāk nobriedušu notu. Vislabāk to ieteicams baudīt ar ūdeni.

Lai saglabātu viskija garšu un aromātu, iesakām uzglabāšanai izmantot koka kastes. Koks palīdz uzturēt dzēriena temperatūru un, protams, izolē to no augstām temperatūrām. 

Mūsu kategorijā Krāsotas koka kastes var atrast skaistas un praktiskas kastes viskija uzglabāšanai, kā redzams attēlā. 

Koka kastes augļiem un dārzeņiem

koka kastes augļiem

Ekoloģisku augļu un dārzeņu tirdzniecība ir delikāts uzdevums, kas prasa īpašu rūpību. Visās ar pārtiku saistītajās jomās ir jārūpējas par tās iepakojumu un produktu izvietojumu. Koka kastes ir lielisks risinājums to uzglabāšanai un/vai izvietošanai veikalā vai tirgū. Piemēri redzami attēlā.

Koka kastes ir lielisks risinājums, jo tās var izmantot atkārtoti, kā arī tās ir izturīgas. Arī no dizaina viedokļa koks palīdz izcelt košos augļus un dārzeņus. Koka kastes ir praktiskas, taču vienmēr arī paliks modē. To atsvaidzināšanai koku vienmēr var nokrāsot un labāk pielāgot interjeram, ja nepieciešams.

Koka kastes piegādei uz mājām

Mūsdienās iepirkšanās internetā paliek ar vien populārāka. Līdz ar to varam iegādāties un pasūtīt ar piegādi uz mājām visdažādākos produktus – pārtiku, apģērbus, aksesuārus, gadžetus u.c. Personalizētas koka kastes būs labs veids, kā ne tikai parūpēties par ērtāku un praktiskāku piegādi, bet arī pareklamēt savu zīmolu.

Piedāvājam izveidot personalizētas koka kastes, kas reprezentēs tieši jūsu uzņēmumu. Izvēlēties koka kastes, lai veiktu piegādi uz mājām, ir efektīvs mārketinga veids. Kad klients saņems savu sūtījumu, personalizētā kaste ar zīmola logo vai nosaukumu paliks atmiņā.

Koka kastes kā daļa no mārketinga

koka kastes mārketingā

Koka kastes var kļūt par daļu no zīmola. Mūsu gadījumā koka kastes ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība un piedāvājums. Taču jūsu uzņēmumā koka kastes var kļūt par mārketinga sastāvdaļu, ja izvēlēsieties tās personalizēt ar uzņēmuma logo vai nosaukumu.

Tā kā koka kastes var izmantot ne tikai produktu uzglabāšanā, bet arī izvietošanā veikalos, tās var kalpot par klientu piesaistītāju. Atliek vien sava uzņēmuma koka kastes skaisti iekārtot un pielāgot tās interjeram.

Koka kastes ir lieliski piemērotas dažādu produktu izvietošanai un uzglabāšanai. No tām veidojam arī tādus mārketinga palīgus kā grīdas stendi

Ieskaties un novērtē, vai koka kastes iederētos arī tava uzņēmuma produkcijas izvietošanai!

Lasīt tālāk
Impulsa pirkumu stendi – kur un kāpēc tos izmanto?

Impulsa pirkumu stendi

Ja apsverat sava uzņēmuma veidošanu vai esat jau to izdarījuši, tad noteikti esat arī domājuši par savu produktu izvietojumu veikalā. Produktu displeja stendi var ievērojami papildināt zīmola tēlu, veicināt pārdošanu un izcelt pašus produktus. Taču displeja stendi ir ļoti dažādi. Šajā rakstā stāstīsim par to, kas ir impulsa pirkumu stendi.

Kad runājam par produktu stendiem, izvēle ir ļoti liela. Tie atšķiras pēc izmēriem, materiāliem, krāsām un dizainiem. Impulsa pirkumu stendi ir viena no populārākajām izvēlēm, ko var redzēt gandrīz katrā veikalā.

Par to, kā šie impulsa pirkumu stendi atšķiras un kādus izvēlēties savam uzņēmumam, lasiet zemāk rakstā.

Ar ko impulsa pirkumu stendi atšķiras no citiem displeja stendiem?

Impulsa pirkumu stendi lieliski iederas tirdzniecības vidē – veikalos un tirdziņos, piemēram. Tos nevajadzētu jaukt ar izstāžu displeja stendiem, ko var aplūkot mūsu sadaļā Izstāžu stendi. Tie ir paredzēti mārketinga nolūkiem, reklāmai un zīmola atpazīstamības veidošanai. Impulsa stendi pilda citu funkciju.

Visbiežāk impulsa pirkumu stendi ir atrodami pie kasēm. Nosaukums jau pats saka priekšā, ka šis stendu veids vilina pircēju nopirkt kaut ko vēl. Kad esi jau visu sapircis, tad pie kases stāvot rindā var sagribēties nopirkt vēl kaut ko. Visbiežāk to, kas atrodams impulsa pirkumu stendā.

Impulsa pirkumu stendi visbiežāk ir ražoti no kartona, taču tik pat labi tie atrodami arī no koka, plastmasas, metāla utt.

Vislielākā atšķirība ir tieši novietojumā un mērķī. Citi stendu veidi var tikt izvietoti pa visu veikalu, var arī tikt mainītas to vietas. Savukārt impulsa pirkumu stendi sagaida pircējus pirms tie pamet iepirkšanās vietu.

Impulsa pirkumu stendi un to dažādie veidi

Lai arī ir daudz dažādu impulsa pirkumu stendu veidu, no kuriem izvēlēties, īpaši populāri ir zemāk apkopotie četri no ColorWood Latvia piedāvājuma.

Koka stends ar reklāmas plakātiem

Koka stends ar reklāmas plakātiem

Šis koka stends ar reklāmas plakātiem ir piemērots vairumam uzņēmumu, kas meklē vienkāršu, bet efektīvu displeja stendu. Tā priekšrocība ir iespēja uz stenda malām salikt konkrētā produkta reklāmu. Tas pievērsīs klienta uzmanību un līdz ar to veicinās pārdošanu.

Šim displeja veidam ir četri plaukti, uz kuriem izvietot produktus. Stenda augšgalā vēl ir vieta lielākai reklāmai ar tekstu, piemēram.

Tā kā šis stends ir radīts no koka, tas ir videi draudzīgs un ilgtspējīgs. Tas spēj arī noturēt daudz lielāku svaru kā kartona stends.

Multibrendu koka stends

Multibrendu koka stends

 

Vēl viens piemērs izvēlē par to, kas ir impulsa pirkumu stends, ir šis multibrendu koka stends. Tas izceļas ar iespēju reklamēt produktu vairākās vietās, līdz ar ko palaist garām produktus ir gandrīz neiespējami. 

Šis stends ir ražots no koka, tajā vienlaicīgi var izvietot līdz pat 5 dažādiem reklāmas plakātiem dažādās displeja vietās. Tam ir trīs lieli plaukti, kur iespējams izvietot arī dažādus produktus, jo tiem visiem var būt izvietotas savas reklāmas.

Šis displeja stends nepieciešamības gadījumā var arī tikt izjaukts un salikts vien dažu minūšu laikā. 

Slīpo kastu stends ar 5 plauktiem

Slīpo kastu stends ar 5 plauktiem

Ja jūs vēlaties vienkāršu, taču gaumīgu stendu, tad laba izvēle ir mūsu slīpo kastu stends ar 5 plauktiem. Tam ir piecas koka kastes, kas veido plauktus. Šīs ieslīpās kastes ir izmēros 40cm x 60cm, taču izmērus varam pielāgot sarunājot to ar klientu.

Personalizācijas aspektā esam ar mieru sadarboties ar klientu vēlmēm. Ja ir nepieciešami citi izmēri, krāsas un pat dizaini, tas viss ir runājams. 

Koka kastēm ir dažādi pielietojumi, tāpēc esam tās realizējuši kā gaumīgus produktu displeju stendus. Tie lieliski iederētos maiznīcās, piemēram, kur pārdot piparkūkas vai citus ātri nopērkamus našķus.

Saliekams 3 plauktu stends

Saliekams 3 plauktu stends

 

Un visbeidzot, piedāvājumā arī saliekams 3 plauktu stends. Šim displeja stendam ir stilīgs un moderns kāpņu dizains ar kastes plauktu pie pamatnes un 2 seklākiem plauktiem virs tā. Viss dizains kopumā atgādina kāpņu pakāpienus.

Šis stends arī ir izgatavots no koka, un tas ir videi draudzīgs. To var izmantot dažādu produktu izvietošanai veikalos un tirdziņos. Stenda augšpusē ir vieta sava uzņēmuma logotipam vai cita veida reklāmai, ko piestiprināt vai iegravēt.

Tas sver tikai 14 kg, un tā izturība ir līdz 40 kg. Stenda augstums ir tikai 165 cm, platums 60 cm, bet dziļums 50 cm, tāpēc to ir viegli pārvietot pa veikalu.

Kopumā vērtējot, impulsa pirkumu stendi patiešām var būt dažādi – gan pēc izmēriem, gan pēc dizainiem.

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un ieviesa lielāku skaidrību attiecībā uz impulsa pirkumu stendiem.

Lasīt tālāk
Koka kastu noma

Koka kastu noma- lielisks risinājums pasākumu noformēšanai un dekorēšanai. Pie mums var iznomāt koka kastes dažādās krāsās un izmēros. Pieejami arī koka kastu moduļi – kopā savienotas vairākas koka kastes, kas dod lielāku stabilitāti āra apstākļos, veidojot liela izmēra objektus. Koka kastu īre ir veiksmīgs risinājums, ja produkts nepieciešams vienam vai tikai dažiem pasākumiem uz neilgu laiku.

Koka kastu noma īpaši populāra kļūst vasaras sezonā, dažādiem festivāliem un citiem brīvdabas pasākumiem. Ērti saliekamas mēbeles no koka kastēm lieliski iederēsies arī privātmāju pagalmos un uz terasēm. Ja ir ieplānoti dārza svētki un nepieciešams papildināt dārza mēbeļu klāstu, zini, ka ir iespēja īrēt kastes, no kurām pats saliksi dažādas formas dekorus vai mēbeles.

Lasīt tālāk
Personalizētas koka kastes
  1. Kastu personalizācija – apdruku sietspiedē vai  digitālajā drukā. Iespējama vairāku krāsu uzdruka. Dēļa virsmai jābūt līdzenai. Var apdrukāt arī krāsotas kastes.

Lasīt tālāk
Krāsotas koka kastes

 

Piedāvājam Latvijā ražotas krāsotas koka kastes Jūsu biznesam vai mājsaimniecībai. Pieejama  plaša toņu izvēle- tās ir iespējams nokrāsot Jūsu izvēlētajā krāsā  un pielāgot Jūsu vēlmēm, izmantojot vairākas apstrādes metodes:

Lasīt tālāk
Zviedru uguns lāpa dārzam, pārgājienam, piknikam

Ar šādu nosaukumu tiek apzīmēts šis vienkāršais risinājums, kur koka bluķim vidū tiek veikti vertikāli iezāģējumi un ievietots iekura materiāls. Tehnoloģija slēpjas tajā, ka īpašie vertikālie iezāģējumi veicina gaisa piekļuvi un nodrošina bluķa degšanu no iekšpuses uz āru, pretstatā parastam koka bluķim, kurš tāpat kā pagale deg no ārpuses.

Lasīt tālāk
Koka trauki un spaiņi

Koka trauki un spaiņi – tos iespējams izgatavot pēc pasūtītāja izvēlētas formas un izmēra, tāpat tās iespējams nokrāsot vai nobeicēt jebkurā izvēlētā krāsā. Koka spaiņi un trauki tiek ražoti izmantojot vienkāršotu ražošanas metodi, tādēļ tie ir salīdzinoši lētāki, kas paredzēti šķidruma uzglabāšanai. Ja traukos nepieciešams glabāt šķidrumu, tad mucā jāievieto plastmasas ieliktnis.
wooden_buckets
Izgatavojam koka traukus, koka spaiņus veikalu aprīkojumam un citiem mērķiem. Koka trauki un spaiņi ir ilgi kalpojošs priekšmets, tie var kalpot vairākus desmitus gadu.
Koka trauki un spaiņi tiek izgatavoti izmantojot roku darbu, tad pastāv plašas iespējas tos izgatavot papildu elementiem un personalizāciju.

Lasīt tālāk
Koka mucu izgatavošana

Koka mucas iespējams izgatavot pēc pasūtītāja izvēlētas formas un izmēra, tāpat tās iespējams nokrāsot vai nobeicēt jebkurā izvēlētā krāsā. Šādas mucas tiek ražotas izmantojot vienkāršotu ražošanas metodi, tādēļ tās ir salīdzinoši lētākas par mucām, kas paredzētas šķidruma uzglabāšanai. Ja šādās koka mucās nepieciešams glabāt šķidrumu, tad mucā jāievieto plastmasas trauks.
wooden_barrel
Izgatavojam koka traukus un koka spaiņus veikalu aprīkojumam un citiem mērķiem. Koka mucas kalpošanas laiks ir ļoti ilgs, tā var kalpot vairākus desmitus gadu. Iespējams mucā ierīkot papildus grīdu un pie mucas grīdas piestiprināt riteņus, lai koka mucu vieglāk būtu pārvietot.
Par cik izgatavojot koka mucas tiek izmantots roku darbs, tad pastāv plašas iespējas tās izgatavot papildu elementiem un stiprinājumiem.

Lasīt tālāk
Krāsotas koka paletes

Krāsotas koka paletes visbiežāk izmanto lielveikalu un tirdzniecības zāļu aprīkošanai. Pamatā paletes tiek krāsotas tumšās krāsās, jo šādas paletes nesmērējas, otrkārt krāsotas paletes lai labāk iederētos kopējā interjerā.

Koka palešu krāsošana pēc noteiktas krāsas, kādu pēc RAL kataloga izvēlējies pasūtītājs.
Iespējams 2 veidu krāsojums:

 • Ar sedzošu krāsu, kas paredzēta iekštelpām
 • Ar nesedzošu, caurspīdīgu tonējošo beici iekštelpām
 • Ar sedzošu krāsu, kas paredzēta āra apstākļiem
 • Ar nesedzošu, caurspīdīgu tonējošo beici āra apstākļiem

krasotas_koka_paletes1

Iespējami dažādi izmēri, gan standarta, gan nestandarta paletēm. Jautājiet par krāsotu koka palešu izgatavošanu: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Koka mēbeles tirdzniecības zālēm

Dabīga koka mēbeles veikalu tirdzniecības zāļu aprīkojumam. Mūsu uzņēmums ražo komplektu, kurš sastāv no:

 1. palešu pamatnes uz riteņiem,
 2. palešu rāmjiem,
 3. palešu rāmju taisnā vāka
 4. slīpās virsmas uz kuras veikalos novieto produktu kastes.

Salīdzinājumā ar citiem materiāliem, kā piemēram plastmasa vai metāls koka mēbelēm ir īsāks ražošanas cikls, tās iespējams nokrāsot jebkurā krāsas tonī un arī mazos daudzumos.

koka_mebeles_tirdzniecibas_zalem1

koka_mebeles_tirdzniecibas_zalem2

Pēc Klienta vēlmēm veicam koka detaļu krāsošanu Klienta izvēlētajā krāsu tonī. Palešu rāmjus, jeb palešu bortus iespējams krāsot ar pārklājošu krāsu vai arī tonēt ar beici. Beicētas koka detaļas atšķirība ir tā, ka tiek saglabāta redzama koka faktūra. Koka detaļas tiek krāsotas ar videi draudzīgu, nekaitīgu krāsu /beici uz ūdens bāzes.

Nodrošinām palešu rāmju personalizēšanu – pasūtītāja informācijas vai logo uzdruku uz koka virsmas.

Jautājiet: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Krāsotas palešu apmales

Palešu apmales, tas ir ērts veids preču kompaktai glabāšanai noliktavās, kā arī preču transportēšanas cietais iepakojums, kurš paredzēts ilglaicīgai un atkārtotai lietošanai.

Pamatā palešu apmales tiek ražotas tādos pašos izmēros kā paletes, kur atvērtā veidā šie tā saucamie palešu rāmji var būt izmēros 120x80cm, 80x60cm, 60x40cm. Mēdz būt arī lielāki nestandarta palešu rāmji, kurus var saražot pēc speciāla pasūtījuma.Pateicoties īpašajai furnitūrai – eņģēm palešu borti precīzi uzliekas uz paletes un stūru eņģes tās notur nekustīgā stāvoklī. Tādā veidā palešu borti ir liekami viens uz otra, cik vien augstu nepieciešams, veidojot stabilu kasti. Šādi veidotās kastes no palešu rāmjiem pamatā lieto 3 izplatītākajos veidos:

 1. Noliktavās un noliktavu tipa veikalos;
 2. Transportējot sīkus un plīstošus priekšmetus;
 3. Pašapkalpošanās veikalu un lielveikalu tirdzniecības zāļu aprīkojumam.

Palešu rāmjiem izmanto skujkoku. Standarta borta augstums ir 19,5cm. Pastāv 2 šķiru palešu rāmji:

Augstākā šķira viengabala dēlis;
Pirmā šķira dēlis līmēts no 2 daļām;

Otrā šķira – dēļi var būt ar mazām neprecizitātēm, plaisām, zariem.

Palešu rāmju kalpošanas laiks ir atkarīgs no to lietošanas. Saudzīgā lietošanas režīmā tas var kalpot vairāk kā 10 gadus.

Jautājiet palešu rāmju izgatavošanu: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv

Lasīt tālāk
Tirdzniecības stendi jeb koka stendi no mēbeļu materiāla

Tirdzniecības stendi jeb tirdzniecības stendi no mēbeļu materiāla pamatā tiek ražoti speciāli pielāgoti noteiktam produktam ilgtermiņa lietošanai, vismaz uz 6 mēnešiem. Salīdzinājumā ar akciju stendiem, kuru ražošanā izmanto kartonu, šie stendi tiek ražoti no mēbeļu materiāla un kalpo ilglam laikam. Tirdzniecības stendi pilda vienu no svarīgākajām pārdošanas funkcijām, speciāli izceļot produktu un skaidrojot par produkta īpašībām, ko standarta plauktā realizēt ir samērā grūti.

tirdzniecibas_stendi1

Lasīt tālāk