BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Dīvāna formas galda stends

Dīvāna formas galda stends

Ergonomisks lētā segmenta koka stends. Tā ekonomiskums slēpjas tajā, ka tas ražots izmantojot zemu izmaksu un atgriezumu materiālus. Dīvāna formas koka stends galdam ir viens no mūsu ilgtspējīguma veicinošiem produktiem.

 

Dīvāna formas koka galda stends galdam. Aizņem maz vietas un tā montāžas laiks ir mazāks par minūti un to var izdarīt bez īpašas instrukcijas. Šis universālā lietojuma galda stends atgādina dīvāna formu. Tas ir lietojams šokolādei, uzkodām, maza izmēra pudelēm un cita veida iepakojumiem.

Dīvāna formas koka galda stenda specifikācija

Orģināla ColorWoodLatvia ilgtspējīgumu veicinoša tirdzniecības mēbele. Tā konstrukcija ir veidota tā, lai tā būtu kompakti nosūtāma izjauktā veidā, ietaupot jūsu transporta izmaksas un veicinot jūsu konkurētspēju. Stendus ražojam uz pasūtījuma un tos iespējams pielāgot jūsu produktam.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.