BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka stendi ziediem

Koka stendi ziediem

Koka stendi ziediem. Pateicoties to modulējamai koka pjedestālu sistēmai, iespējams operatīvi mainīt stendu izmēru un formu. Ziedu stendi aprīkoti ar riteņiem, kas atvieglo to pārvietošanu.


Praktiskie un dizianiski pievilcīgie koka stendi ziediem, veicinās preču pārdošanu. Kā arī samazinās tigošanas platību, bet, tas ļasu izvietot preces pircējiem labi apskatāmi un ērti sasniedzami.

Koka stendu specifikācija

Šis universālais ziedu tirdzniecības stends piemērots lielveikalu ķēdēm, vienota stila ziedu pārdošanas vietas noformēšanai. Piedāvājam kompleksu risinājumu un papildus aksesuārus, apgaismojumu, plakātu un cenu zīmju izvietošanas sistēmu, metāla paplātes, kā arī pašapkalpošanās ziedu iepakošanas galdus.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.