Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Koka stendi ziediem

Koka stendi ziediem

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Akciju stendi

Izmantošanas jomas: Āra apstākļiem

Koka stendi ziediem. Pateicoties to modulējamai koka pjedestālu sistēmai, iespējams operatīvi mainīt stendu izmēru un formu. Ziedu stendi aprīkoti ar riteņiem, kas atvieglo to pārvietošanu. Praktiskie un dizianiski pievilcīgie koka stendi ziediem, veicinās preču pārdošanu. Kā arī samazinās tigošanas platību, bet, tas ļasu izvietot preces pircējiem labi apskatāmi un ērti sasniedzami.

Koka stendu specifikācija

Šis universālais ziedu tirdzniecības stends piemērots lielveikalu ķēdēm, vienota stila ziedu pārdošanas vietas noformēšanai. Piedāvājam kompleksu risinājumu un papildus aksesuārus, apgaismojumu, plakātu un cenu zīmju izvietošanas sistēmu, metāla paplātes, kā arī pašapkalpošanās ziedu iepakošanas galdus.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
40 cm cm
45 cm cm
50 cm cm
10 kg
12 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mauzmtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.

Līdzīgi produkti