BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Krāsotas koka kastes
/
Koka kastes ar caurspīdīgu vāku

Koka kastes ar caurspīdīgu vāku

Preces iepakojuma vai preces prezentēšanas kaste ar caurspīdīgu, slidināmu vāku no organiskā stikla. ColorWoodLatvia ražo koka kastes uz pasūtījuma jūsu zīmola krāsās un ar jūsu zīmola uzdruku. Koka kastes ar caurspīdīgu vāku bieži tiek izmantotas kā produkta iepakojums, pie kam šī kaste turpinās kalpot kā dekors vai praktisks rīks sīku mantu uzglabāšanai.

 

Koka kastes ar caurspīdīgu slidināmu vāku pievienotā vērtība ir tā, ka produkts kastes iekšpusē ir redzams. Tas ir svarīgi, lai pircējs jūsu preci veikalā var apskatīt bez kastes atvēršanas.

Koka kastes ar caurspīdīgu vāku specifikācija

Kastes materiāls ir mitrumizturīgs, Latvijā ražots bērza koka saplāksnis. Organiskā stikla vāks, biezumā no 1,5-3 mm. Kastei iespējama apdruka uz visām virsmām un arī uz organiskā stikla vāka. Ekskluzīvā izpildījumā iespējams arī kastes vāks no krāsaina organiskā stikla vai arī koka vāks ar stikla lodziņu, kā arī kasti varam taisīt no dabīga koka.

Koka kastu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam dabiska koka kastes produktu uzglabāšanai, produktu izrādīšanai un citiem dekoriem. Kastes var tikt izmantotas arī kā bāra mēbeles vai sastāvdaļa plauktu sistēmu, vai dizaina sienu veidošanai. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un dizaina kastes. Varam arī izgatavot kastes pēc Jūsu individuālā pasūtījuma.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.