BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Kā izmantot koka kastes sava interjera atsvaidzināšanai

koka kastes interjerā

Ja šobrīd iekārtojat sava mājokļa interjeru, iespējams, meklējat labāko veidu, kā izvietot savus iecienītākos priekšmetus un dekorācijas. Ja plānojat iegādāties jaunas mēbeles, jums ir daudz iespēju. Tomēr, ja meklējat kaut ko unikālu, jums vajadzētu apsvērt koka kastes kā interjera pievienoto vērtību. 

 

Neatkarīgi no mājas iekārtojuma tematikas, koka kastes var iekļaut dažādos veidos. Tas ir lielisks veids, kā gan iekļaut savā interjerā nenovecojošas vērtības, gan arī radīt ko jaunu no jau esošām koka kastēm mājās. Radošās izpausmes process var būt ļoti patīkams, ja vien jums ir idejas.

 

Ja ideju nav, tad mēs labprāt palīdzēsim. Šajā ierakstā mēs izpētīsim dažādas idejas, kā pielietot ColorWood Latvia koka kastes interjerā, lai oriģināli atsvaidzinātu jūsu mājokļa interjeru.

 

Viesistabas galdiņš no vairākām kastēm

galds no koka kastēm

No koka kastēm var izveidot unikālu viesistabas galdiņu, ko novietot blakus dīvānam. Sakraujiet divas vai trīs vienāda izmēra kastes un papildiniet tās ar stikla vai koka virsmu, ja nepieciešams. Tas ir lielisks veids, kā piešķirt izteiksmīgu elementu jūsu viesistabai.

 

Koka labā īpašība ir tā, ka to var viegli nokrāsot. Ja jums ir palikušas koka kastes, kuras var izmantot, vienkārši nokrāsojiet tās tā, lai tās atbilstu jūsu interjeram un izvēlētai krāsu paletei telpā. Pēc tam izveidojiet koka galdu pēc savas izvēles – visvienkāršākais veids būtu sastiprināt kopā dažas koka redeļu kastes un darbs padarīts.

 

Tas ir arī lielisks veids, kā atsvaidzināt dārza vai pagalma iekārtojumu un no dažām kastēm izveidot āra koka mēbeles. Galdus, krēslus, atpūtas zonas utt. Ideju ir pilns internets!

 

Kastes stādiem un ziediem

koka kastes stādiem

Koka kastes ir lieliska mājvieta stādiem. Vienkārši izurbiet dažus caurumus koka kastes apakšā un piepildiet to ar augsni. Pēc tam varat stādīt iekšā iecienītākos sezonas stādus un ziedus. Tas ir lielisks veids, kā mājokļa interjera krāsām vai rakstiem piešķirt zaļumu. Neviens mājoklis galu galā nav iedomājams bez zaļuma! 

 

Varat arī pasūtīt dažas personalizētas koka kastes ar īpašiem gravējumiem vai iespiestu tekstu. Kā redzams pirmajā fotoattēlā pa kreisi, uz kastēm var būt norādīts jūsu auga nosaukums, piemēram. Ja katru gadu tiek stādīti vieni un tie paši stādi, tad kastes var izmantot tās pašas – dillēm, bazilikam, tomātiem, ziediem utt. Tas ir lielisks veids, kā dārza kastēm piešķirt personiskumu.

 

Koka kastes kā plaukti

koka kastu plaukti interjerā

Vēl viens interesants veids, kā izmantot koka kastes interjerā, ir izveidot no tām plauktus. Viss, kas jums ir jāizdara, ir jāiegādājas dažas koka kastes pēc jūsu izvēles. Tad vienkārši piestipriniet tās pie sienas. 

 

Pašas kastes būs diezgan izturīgas, jo koks ir labs materiāls, kas var izturēt lielāku svaru. Pārliecinieties, ka stiprinājuma sistēma ir droša, lai plauktos varētu novietot arī smagākus priekšmetus – augus, grāmatas, smagas dekora sveces utt.

 

Var pat izveidot veselu plauktu sistēmu vai vienību. Kā redzams attēlā pa labi, jūs varat salikt kopā daudzas koka kastes un izdomāt veidu, kā netieši palielināt uzglabāšanas vietu mājoklī, vienlaikus nezaudējot skaistuma elementu. Tas ir lielisks veids, kā papildināt jebkuru telpu ar uzglabāšanas vietām, neaizņemot pārāk daudz vietas.

 

Produktu stendi veikaliem un kafejnīcām

colorwood koka kastes stendi

Ja esat uzņēmuma īpašnieks un meklējat iespēju, kā uzlabot sava veikala vai kafejnīcas interjeru, koka kastes varētu būt piemērots risinājums arī jums. No koka kastēm var izveidot produktu stendus vai noliktavas uzglabāšanas skapjus jūsu uzņēmumam.

 

Tā kā mēs jau noskaidrojām, ka koka kastes lieliski iederas jebkurā interjerā, šādi attēlā redzamie stendi var būt lieliski piemēroti arī jūsu veikalam vai kafejnīcai. Color Wood Latvia rada visdažādākos koka izstrādājumus, tostarp ir arī no koka kastēm veidoti grīdas stendi un galda stendi, un ne tikai. 

 

Izvēlēties produktu stendus no koka ir laba izvēle, jo koks ir ilgtspējīgs un to ir ievērojami viegli uzturēt. Tas ir videi draudzīgs, turklāt var noturēt arī diezgan lielu produktu svaru, kas ir ērti, lai uzglabātu tādus priekšmetus kā grāmatas, dzērienu pudeles utt.

 

Uzglabāšanas kastes

uzglabāšanas kastes

Koka kastes ir lieliski piemērotas mantu uzglabāšanai. Tās var izmantot grāmatu, rotaļlietu un citu priekšmetu glabāšanai. Šādā veidā jūs varat organizēt savu telpu atbilstoši savām vajadzībām – katra kaste ir paredzēta kādam konkrētam priekšmetam. Un, tā kā mēs runājam par šo koka kastu iekļaušanu jūsu interjerā, tām ir jābūt arī acīm tīkamām.

 

Tāpēc vienkāršo koka kastu vietā izvēlieties tādas, kas izskatās elegantākas un skaistākas. Tas patiešām ir iespējams, jo koka kastes mūsdienās tiek plaši izmantotas. Jūs varēsiet atrast senatnīgas koka redeļu kastes, kastes ar piestiprinātiem riteņiem, ar pieliktām virvēm rokturu vietā utt.

 

Pirmā koka kaste attēla kreisajā pusē ir lielisks piemērs koka kastes izmantošanai kā uzglabāšanas vietai. Tā ir novietota blakus dīvānam viesistabā, tāpēc tajā var glabāt papildu segas, pledus, grāmatas.

 

Gultiņa mājas mīluļiem

gulta mājdzīvniekiem

Visbeidzot, neaizmirsīsim par mūsu mīļajiem mājdzīvniekiem, kas arī aizņem vietu mūsu interjerā. Ir pieejams tik daudz dažādu mājdzīvnieku guļvietu veidu, tomēr, ja vēlaties izveidot kaut ko īpaši vienkāršu un reizē unikālu, koka kaste vai divas var paveikt īstus brīnumus.

 

Jūs varat izvēlēties vienkāršāko variantu un vienkārši paņemt vienu koka redeļu kasti, kas jums jau ir mājās. Nokrāsojiet to tā, lai tā atbilstu telpas interjeram, kurā tā atradīsies. Pēc tam ielieciet tajā kaut ko ērtu un pūkainu, un darbiņš padarīts. Jūsu sunim noteikti patiks!

 

Savukārt kaķiem parasti patīk gulēt augstākās vietās, kur viņi var pārredzēt apkārtni. Viegla un jautra ideja ir novietot viņu guļvietas kastīti pie sienas – piestipriniet to augstāk par zemes līmeni, lai kaķis varētu tai piekļūt, lecot. Tas kalpos par interesantu risinājumu abos gadījumos – mājdzīvniekam būs interesanti, savukārt interjers tiks papildināts ar stilīgu detaļu.  Ja vēlaties būt radošāki, vienmēr ir iespējams arī variants, kas redzams attēlā pa labi, kur sunim izveidots īstens koka tronis. 

 

Vairākas no šīm idejām piedāvājam izgatavot arī mēs, ColorWood Latvia. Mūsu sadaļā Mēbeles no koka kastēm varat aplūkot dažādus dizainus!

 

Tagad jūs zināt, kā izmantot koka kastes mājas, dārza vai uzņēmuma interjerā. Lai izdodas!

 

Ja jūs esat uzņēmuma pārstāvis, iesakām ieskatīties arī mūsu rakstos, kur uzzināt par to, kāda ir zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību vai kādi ir labākie koka promo aksesuāri alus mārketingam.