BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Saliekams stends no koka kastēm

Saliekams stends no koka kastēm

Ekonomisks un ekoloģisks koka stenda risinājums, Saliekams stends no koka kastēm. Stends izjaucams un saliekams pāris minūšu laikā. Saliekot kastes vienu iekš otras tas aizņem 1/3 mazāk vietas.

 

Lieliska alternatīva kartona stendiem, it sevišķi izdevīgi mazām tirāžām. Iespējams stendu nobrendot un krāsot jebkurā krāsā. Izmērs 40x60 x augstums 160-190 cm. Izgatavojam arī cita izmēra modeļus pēc pasūtījuma. Ražotāja cenas.

Grīdas stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.