BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Saliekams koka stends

Saliekams koka stends

Produktu izvietošanas stends, ko ērti novietot gan tirdzniecības vietas ārtelpās, gan iekštelpās. Stendam ir vairāki nodalījumi preču izvietošanai. Stendu var pielāgot, aprīkojot to ar plakātu, cenu zīmēm un sānu reklāmu.

 

Lieliska alternatīva kartona stendiem, it sevišķi izdevīgi mazām tirāžām. Izgatavojam arī cita izmēra modeļus pēc pasūtījuma.

Sastāv no 3 savstarpēji savienotām 40x60cm koka kastēm. Augstums 160-190cm. Koka stends izjaucams un saliekams pāris minūšu laikā. Stends izjauktā veidā aizņem uz pusi mazāk vietas.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
64 cm
55 cm
180 cm
15 kg
45 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

4 gab.
20 gab.
Virs 50 gab.

Cena, EUR

136 EUR
102 EUR
75 EUR

Ražošana

3 ned.
4-5 ned.
6-8 ned.

Koka stendu RAŽOŠANA PĒC PIEPRASĪJUMA

Speciālizētu produktu izvietošana lielos apjomos - veikala koka stendi. Modulējami risinājumi un vietas taupīšana. Mūsu klienti sasniedz teicamus rezultātus izmantojot koka stendus savos veikalos.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši Jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.