Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Stendi no palešu apmalēm

Stendi no palešu apmalēm

Kategorija: Grīdas stendi

Preču izvietojuma stendi no palešu apmalēm ar dažādiem papildus elementiem - vākiem, režģiem, kastēm preču novietošanai. Pateicoties ergonomikai un draudzīgai cenai šis risinājums ir pieprasīts Eiropas lielveikalu aprīkojumā. Palešu apmaļu stendi ir pateicīgi moduļveida tirdzniecības stendu veidošanai.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
80 cm
80 cm
90 cm
40 kg
80 kg
virs 10 gadi
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

1 gab.
20 gab.
Virs 50 gab.

Cena, EUR

124 EUR
89 EUR
78 EUR

Ražošana

2 ned.
3-4 ned.
6-8 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Ilgtspējīgas koka palešu mēbeles lielos apjomos pēc klienta pasūtījuma. Ar apdruku vai cita veida personalizāciju, lai mēbele kalpo jūsu zīmola atpazīstamībai un atpelnītu ieguldītās mārketinga investīcijas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu jums pielāgotam risinājumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.