BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Stendi no palešu apmalēm

Stendi no palešu apmalēm

Mazumtirdzniecības produktu izvietošanas stendi, kas izveidoti no palešu apmalēm. Tie ir ražoti no koka, tāpēc tie ir izturīgi un kalpos gadiem ilgi. Koka palešu apmaļu stendi ir pieejami dažādās komplektācijās ar papildus elementiem – displeja vākiem, režģiem, kastēm preču izvietošanai un arī ratiņiem stendu ērtai pārvietošanai.

 

Pateicoties lokanajām metāla eņģēm, mūsu palešu borti precīzi uzliekas uz paletes vai speciāli ražotas ritošās platformas. Rezultātā stūru eņģes tās notur nekustīgā un stabilā stāvoklī. Palešu bortus liek vienu uz otra 2, 3 vai pat 4 stāvos.

Palešu apmaļu stenda specifikācija

Palešu bortu stendiem izmantojam platus, augstas kvalitātes ēvelētus skujkoka dēļus vai saplāksni (plywood). Viena moduļa augstums ir 19,5cm.

 

Stendi no palešu apmalēm jeb bortiem tiek ražoti tādos pašos izmēros kā standarta paletes.

 

Mūsu piedāvājumā ir 3 standarta izmēri – 120x80cm, 80x60cm, 60x40cm.

 

Varam piedāvāt arī nestandarta izmēra palešu apmaļu stendus – ražot tos pēc klienta norādītajiem izmēriem.

 

Viena no mūsu prioritātēm ir ilgtspēja, tāpēc rūpējamies par to, lai mūsu stendi no palešu apmalēm kalpo gadiem ilgi. Saudzīgā lietošanas režīmā tie var kalpot vairāk kā 10 gadus. Pārkrāsojot tie kalpos vēl ilgāk. Populārākie ir praktiskie un viegli kopjamie krāsu toņi – melns, tumši pelēks vai gaiši pelēks. Taču pēc klienta pasūtījuma modulējamos stendus no palešu apmalēm varam nokrāsot arī citos krāsu toņos. Esam atvērti pielāgoties klienta vēlmēm.

 

Tirdzniecības stendi no palešu apmalēm ir modulāra konstrukcija, ko veidot no vairākiem elementiem. To pamata konstrukciju veido palešu apmales vairāko līmeņos, ko papildina citi aksesuāri.

 

Lūk saraksts ar visiem konstrukcijas elementiem:

 

 

Plašāks apraksts par palešu apmaļu stendiem un to izmantošanu lielveikalos atrodams rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

 

 

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
80 cm
80 cm
90 cm
40 kg
80 kg
virs 10 gadiem
Izjauktā veidā
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Uzticams partneris mazumtirdzniecības stendu ražošanā

Pilns koka, EKO stila netradicionālu izstāžu stendu serviss. Piedāvājam - igatavošana + uzstādīšana + demontāža. Ja Jums ir vēlme izvelēties ekoloģiskus, dabai tuvus produktus, izvēlieties sadarbību ar ColorWoodLatvia.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.

Līdzīgi produkti