Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Skeitborda stends

Skeitborda stends

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Izpārdošana

Izmantošanas jomas: Zemo cenu veikaliem

Vienkārši saliekams un izjaucams izturīgs skeitborda stends noderēs arī sniegadēļu tirdzniecībai. Ar stenda palīdzību iegūsiet vairāk vietas veikalā. Stenda izmērs 60x60 cm augstums 220cm. Stenda ražošanai izmantots izturīgs bērza finieris. Piegādājam izjauktā veidā, uz standarta paletes var nosūtīt vismaz 20 stendus izjauktā veidā. Stendu dizains un ražošana pielāgojama klienta izmēriem.

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mauzmtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas jums nepieciešamas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Lai noskaidrotu cenu, cik maksās izgatvot tieši jūsu vajadzībām pielāgotu stendu, rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.