BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Mēbeles no koka kastēm
/
Siena no koka kastēm

Siena no koka kastēm

Siena no koka kastēm - komplektā ietilpst 40 gab beicētas, vidējā izmēra 29x39x14cm kastes. Siena no koka kastēm noderēs terasē, istabā, birojā, tādējādi papildinot vidi ar praktisku, ekoloģisku un dizainiski pievilcīgu interjera elementu. Siena no koka kastēm vienkārši uzstādāma paša spēkiem 2 stundu laikā, tāpat pēc laika to būs viegli izjaukt, pārbūvēt, pārkrāsot. Koka kastu siena- to var veidot no jebkurām mūsu ražotām koka kastēm. Iespējams pasūtīt jums vēlamā krāsā un izmērā. Ražotāja cenas un operatīva pasūtījuma izpilde.

Mēs izgatavojam koka mēbeles veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Mūsu piedāvājumā ir produktu izvietošanas stendi, plaukti, mēbeles no koka kastēm kā arī plašs klāsts ar pasūtījuma mēbelēm. Mums ir liela pieredze bāra lešu, kases galdu, vasaras kafejnīcu un to mēbelu ražošanā. Ekoloģiskas un ilgstpējīgas koka mēbeles ir svarīgs elements laba tēla veidošanā un klientu piesaistē.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.