BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Modulējamie ziedu stendi – veikals veikalā koncepts

Modulējamie ziedu stendi

Modulējamie ziedu stendi un to koncepcija “veikals veikalā” ir unikāla pieeja ziedu un citu botānisko produktu pārdošanai. Šī koncepcija ir īpaši ērta tirdzniecības centriem, universālveikaliem un arī āra tirdzniecības platībām.

 

Modulārie ziedu stendi ir maināma, izcelta mazumtirdzniecības telpa, kas vizuāli atšķiras no apkārtējās vides. Šie stendi sastāv no moduļu komponentiem, kurus var ātri un viegli samontēt un izmantot atkarībā no telpas lieluma.

 

Šajā rakstā apskatīsim to, kādi modulējamie ziedu stendi ir pieejami pie mums, ColorWood Latvia. Apkoposim arī to lielākās priekšrocības, balstoties uz pārdošanas veicināšanu.

Modulējamie ziedu stendi un to izmantošanas ieguvumi

Modulējamie ziedu stendi

Modulējamie koka stendi ziediem, īpaši veikals veikalā koncepts, sniedz dažādus ieguvumus gan klientiem, gan arī tirdzniecības vietai. Ziedu tirdzniecības apjomiem pieaugot, tie kļūst par nozīmīgu produktu dārza preču segmentā. ColorWoodLatvia sadarbībā ar Norvēģijas uzņēmumu Smart Supply ir izstrādājuši lielisku risinājumu, kurš 2 gadu laikā ticis ieviests vairāk kā 1000 tirdzniecības vietās.

 

Modulārie ziedu stendi spēj sniegt vismaz 7 ieguvumus lielveikalu ķēdēm:

  1. Pārdošanas un veikala peļņas pieaugumu līdz pat 200%;
  2. Vienotu, piesaistošu dizainu atbilstoši ziedu noformējumam;
  3. Vietas ekonomiju – ziedu izvietojumu vairākos stāvos;
  4. Ātrāku ziedu apriti, radot iespēju pircējiem iegādāties svaigus ziedus;
  5. Viegli pārvietojamu un modulējamu stendu veikala darbiniekiem;
  6. Ilgtspējīgu produktu, viedotu no atjaunojamiem materiāliem;
  7. Stenda izmēra pielāgošana atkarībā no veikala platības.

 

ColorWoodLatvia pieredze Norvēģijas tirgū ir pārsteidzoši veiksmīga. Vairāki lielveikali konstatēja pārdošanas pieaugumu pat par 200% un vairāk. Kā viens no galvenajiem pieauguma iemesliem ir pievilcīgais noformējums un sakārtotība, kas veicina pirkšanu.

 

Pārdošanas pieaugums, ko dod ziedu stends ir tikai viens no ieguvumiem. ColorwoodLatvia ir saņēmuši papildus atsauksmes par lietošanas ērtumu veikala darbiniekiem – tos var daudz ērtāk un ātrāk pārvietot, ja nepieciešama veikala pārkārtošana.

 

ColorWood Latvia ziedu stendi lielveikalam

ziedu stendi  colorwood

ColorWood Latvia modulārie ziedu stendi izgatavoti no vienkārša, minimāli apstrādāta koka. Stenda moduļi ir viegli remontējami un atjaunojami nepieciešamības gadījumā. Kā arī, ziedu stendu statīvi ir utilizējami kā jebkuri kokmateriāli pēc to kalpošanas beigām.

 

Modulējamie koka ziedu stendi sastāv no vairāk kā 20 elementiem. Statīva pamats tiek būvēts no ritošiem trepes veida pakāpienu moduļiem, kuri aprīkoti ar koka muguras un sānu sienām. ColorwoodLatvia piedāvājumā ir arī salas tipa ziedu stenda modelis.

 

Koncepta papildaprīkojumā ietilpst LED apgaismojums, cenu zīmju turētāji, plakātu rāmji un tērauda paplātes. Koka ziedu stendi var tikt papildināti ar atsevišķi pārvietojamiem trīsstūra formas stendiem ar spaiņiem, priekš grieztajiem ziediem, kā arī koka kastēm uz riteņiem.

 

Ziedu stends ir gan funkcionāls, gan pievilcīgs. Ziedu pārdevēji var izmantot stendu, lai demonstrētu dažādus produktus, sākot no svaigiem ziediem un augiem līdz ziedu kompozīcijām, vāzēm un citiem aksesuāriem.

ColorwoodLatvia modulējamie ziedu stendi – pārdošanas veicinošs risinājums

Pasaules ātrais ritms, cilvēku mobilitāte un tirdzniecības koncentrēšanās noteiktās teritorijās – tirdzniecības centros, ir loģisks evolūcijas process. Nav zināms, kur tas tālāk attīstīsies, taču varam būt droši, ka turpmākos gadus strauju pārmaiņu nebūs un tirdzniecības centri savu ietekmi nezaudēs. Līdz ar to notiks cīņa par vietu šajos centros, un cīņa starp šiem centriem, par katru klientu.

 

Šī iemesla dēļ tirdzniecības centri ‘’apaug’’ ar papildus servisiem, kā piemēram, skaistumkopšanas un ēdināšanas pakalpojumiem. Kā arī rodas arvien citi servisi, kas piedāvā savus pakalpojumus un produktus. Veicot ikdienas pirkumus, pircējiem ir ērti iegādāties arī ziedus, ziedu kompozīcijas un dažādus telpaugus. Novērots arī tas, ka ziedi esot dinamiskā apritē mēdz būt svaigāki, jo tos ātrāk nopērk. Tātad, ja loģistika strādā precīzi, tad visdrīzāk lielveikals ir vieta, kur ziedi būs svaigi un klienti tos iegādāsies atkārtoti un kļūs lojāli konkrētajam veikalam.

 

Sadarbojoties ar koka stendu ražotāju ColorWood Latvia, jūsu uzņēmumam būs iespējams palielināt ziedu pārdošanas apjomus lielveikalu ķēdē, pieaistot jaunus klientus. Tāpat arī stiprināt lojalitāti jau esošajiem klientiem.

 

Ceram, ka šis raksts bija noderīgs un radīja papildus ieskatu par modulārajiem ziedu stendiem veikals-veikalā koncepta no ColorWood Latvia!

 

Aicinām ielūkoties arī citos mūsu rakstos, kas orientēti uz uzņēmuma pārdošanas veicināšanu, piemēram, Zīmola atpazīstamības ietekme uz patērētāju uzvedību vai Koka promo aksesuāri alus mārketingam.