BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Koka kastes dažādu produktu izvietošanai un uzglabāšanai

colorwood-koka-kastes-biznesam

Koka kastes mūsdienās tiek plaši izmantotas gan uzņēmumu produktu uzglabāšanā, gan arī izvietošanā veikalos un tirdziņos. Tas ir labs veids, kā produktus gan aizsargāt, gan arī radīt labu iespaidu gadījumā, ja koka kastes izmanto produktu izvietošanai. Šajā rakstā pastāstīsim par veidiem, kā koka kastes izmantot un kādiem produktiem tās būs vispiemērotākās.

 

Mēs, ColorWood Latvia, ražojam dažādas koka kastes produktu uzglabāšanai, izvietošanai un dekorācijai. Tajā pašā laikā uzskatām, ka koka kastes var būt noderīgas arī kā bāra mēbeles vai daļa no plauktu sistēmas. Cenšamies piedāvāt katram uzņēmumam nepieciešamāko – pēc izmēriem, dizaina un daudzuma.

 

Koka kastes dažādiem produktiem

Laba koka kastu izvēle var būt izšķiroša, un tā var nodrošināt to, ka produkts izskatās labi un uzrunājoši pircēja acīs.  Izvēloties kastes atbilstoši produktam, jāņem vērā vairāki faktori. Daži no produktu veidiem, kam noderētu labas un personalizētas koka kastes, ir šādi: augstākās kvalitātes dzērieni (vīns un viskijs), augļi un dārzeņi un dizaina izstrādājumi.

 

Koka kastes augstas kvalitātes dzērieniem

Viens no veidiem, kā izmantot koka kastes, ir uzglabāt tajās augstākās kvalitātes dzērienus, piemēram, vīnu un viskiju.

 

Vīna koka kastes

koka kastes vīnam

Koka kastes ir lieliska izvēle, kas varētu ieinteresēt vīna darītavas un vīna cienītājus. Šīs kastes var izmantot atkārtoti, tādējādi tās ir lieliski piemērotas ilgtermiņa lietošanai. Koka kastes vīnam ir labākais veids, kā ilgtermiņā saglabāt šī dzēriena aromātu un citas vērtīgas  īpašības.

 

Vīna uzglabāšana koka kastēs ir izdevīga, jo tās neļauj mitrumam tikt klāt pašam produktam. Līdz ar to ir jāatceras nekad neuzglabāt vīnus kartona kastēs. Svarīgi ir arī izvairīties no pelējuma, jo tas bojā korķi. 

 

Lai uzglabātu pa vienai vīna pudelei, esam izveidojuši īpašas vīna koka kastes, kas redzamas augšējā attēlā pa kreisi. Tās ir vairāk paredzētas augstākas kvalitātes produkta uzglabāšanai, noderētu arī kā laba dāvanas ideja.

 

Koka kastes viskijam 

koka kastes viskijam

Viskijs ir dzēriens ar vairāk kā 4000 gadu senu vēsturi. Viskija pirmsākumi meklējami laikā, kad tas kalpoja par destilātu, ko mūki ražoja medicīniskiem nolūkiem. Tad pamazām process tika pilnveidots, un dzērienu sāka baudīt, līdz šodien tas ir viens no iecienītākajiem stiprā alkohola veidiem

 

Daži viskiji izceļas pēc etiķetes krāsas, kas laika gaitā ir padarījusi tos slavenus. Labs piemērs, ko apskatīsim, ir viskijs John Walker. 

 

Atbilstoši etiķetei šis viskijs piedāvā noteikta veida garšu un īpašības:

 

Lai saglabātu viskija garšu un aromātu, iesakām uzglabāšanai izmantot koka kastes. Koks palīdz uzturēt dzēriena temperatūru un, protams, izolē to no augstām temperatūrām. 

 

Mūsu kategorijā Krāsotas koka kastes var atrast skaistas un praktiskas kastes viskija uzglabāšanai, kā redzams attēlā. 

 

Koka kastes augļiem un dārzeņiem

koka kastes augļiem

Ekoloģisku augļu un dārzeņu tirdzniecība ir delikāts uzdevums, kas prasa īpašu rūpību. Visās ar pārtiku saistītajās jomās ir jārūpējas par tās iepakojumu un produktu izvietojumu. Koka kastes ir lielisks risinājums to uzglabāšanai un/vai izvietošanai veikalā vai tirgū. Piemēri redzami attēlā.

 

Koka kastes ir lielisks risinājums, jo tās var izmantot atkārtoti, kā arī tās ir izturīgas. Arī no dizaina viedokļa koks palīdz izcelt košos augļus un dārzeņus. Koka kastes ir praktiskas, taču vienmēr arī paliks modē. To atsvaidzināšanai koku vienmēr var nokrāsot un labāk pielāgot interjeram, ja nepieciešams.

 

Koka kastes piegādei uz mājām

Mūsdienās iepirkšanās internetā paliek ar vien populārāka. Līdz ar to varam iegādāties un pasūtīt ar piegādi uz mājām visdažādākos produktus – pārtiku, apģērbus, aksesuārus, gadžetus u.c. Personalizētas koka kastes būs labs veids, kā ne tikai parūpēties par ērtāku un praktiskāku piegādi, bet arī pareklamēt savu zīmolu.

 

Piedāvājam izveidot personalizētas koka kastes, kas reprezentēs tieši jūsu uzņēmumu. Izvēlēties koka kastes, lai veiktu piegādi uz mājām, ir efektīvs mārketinga veids. Kad klients saņems savu sūtījumu, personalizētā kaste ar zīmola logo vai nosaukumu paliks atmiņā.

 

Koka kastes kā daļa no mārketinga

koka kastes mārketingā

Koka kastes var kļūt par daļu no zīmola. Mūsu gadījumā koka kastes ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība un piedāvājums. Taču jūsu uzņēmumā koka kastes var kļūt par mārketinga sastāvdaļu, ja izvēlēsieties tās personalizēt ar uzņēmuma logo vai nosaukumu.

 

Tā kā koka kastes var izmantot ne tikai produktu uzglabāšanā, bet arī izvietošanā veikalos, tās var kalpot par klientu piesaistītāju. Atliek vien sava uzņēmuma koka kastes skaisti iekārtot un pielāgot tās interjeram.

 

ColorWood Latvia koka kastes ir lieliski piemērotas dažādu produktu izvietošanai un uzglabāšanai. No tām veidojam arī tādus mārketinga palīgus kā grīdas stendi

 

Ieskaties un novērtē, vai koka kastes iederētos arī tava uzņēmuma produkcijas izvietošanai!

 

Aicinām ielūkoties arī mūsu rakstos par to, kas ir impulsa pirkumu stendi un kas ir modulējamie ziedu stendi.