BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Stendi no koka kastēm

Stendi no koka kastēm

Koka kastu stendi - ērts un ekonomisks risinājums mazām tirāžām un ātros termiņos. Stendi no koka kastēm tiek izgatavoti standarta izmērā 40x60x160cm vai arī pēc pasūtītāja parametriem. Mūsu ražotie stendi sastāv no 4 savā starpā savienotām kastēm izmantojot mūsu unikālo bezskrūvju savienošanas metodi, kas būtiski atvieglo stenda salikšanu.

 

Stendiem paredzēti 3 laukumi reklāmas izvietošanai – stenda augša un abas stenda sānu malas, visas reklāmas ir viegli maināmas. Stendi no koka kastēm kalpo daudz ilgāk par kartona stendiem – tas ir ilgtermiņa ieguldījums jūsu preces pārdošanas veicināšanai.

Koka stendu ražošana pēc pieprasījuma

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.