BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
4 pusējs rotējošs galda stends

4 pusējs rotējošs galda stends

Koka stendu ražošana jūsu zīmolam. 4 pusējs, rotējošs koka stends ar koka āķiem un ar preču noliktavu stenda iekšpusē. Izgatavots no bērza saplākšņa, krāsas izvēle un jūsu logo gravējuma iespējas visās 4 stenda pusēs.

 

Ekonomisks un ergonomisks koka stends:

1. Koka āķi palīdz samazināt tā cenu.

2. Stenda iekšpusē ir ietilpīga noliktava, kurā var ievietot lielu apjomu preces un kopā ar stendu nosūtīt jūsu distributoriem.

 

Tas ir būtisks ietaupījums preču loģistikas vienkāršošanai un izmaksu samazināšanai. Mums rūp jūsu izmaksu ietaupījums un oglekļa pēdas samazinājums mēbeļu ražošanā un transportēšanā.

4 pusēja galda stenda specifikācija

Šis rotējošais galda stends ir paredzēts 16 āķiem katrā no stenda pusēm, kopā 64āķi. Liela apjoma ražošanā iespējams pasūtīt stenda krāsu un jūsu brenda logo gravējumu. Iespējams izvēlēties stenda krāsu pie liela apjoma pasūtījumiem. Lietotais materiāls stenda izgatavošanai ir Latvijā ražots bērza koka saplāksnis un ūdens bāzes kŗāsas. Izvēlies ilgtspēju veicinošu koka stendu sava produkta pārdošanas uzlabošanai ar ColorWoodLatvia.

Galda stendu ražošana pēc pieprasījuma

Ražojam koka stendus uz pasūtījuma, pielāgotā izmērā. Iespējamas dažādas stendu modifikācijas un apdrukas veidi. Stendus izgatavojam no dažādiem koka veidiem, bērza saplākšņa, priedes koka dēļiem, alkšņa koka dēļiem. Krāsojums ar dažādu toņu ekoloģiskām beicēm uz ūdens bāzes.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.