BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Galda stendi
/
Saliekams kompakts galda stends no finiera

Saliekams kompakts galda stends no finiera

Kategorija: Galda stendi

Īpašība: Kompakti saliekams, Zemo izmaksu, Vintage

Izmantošanas jomas: Point-of-Sale (POS)

Kompakts galda stends , izgatavots no finiera. Galda stends neaizņem daudz vietas. Ērti iederas jebkur , lai padarītu tējas, košļājamās gumijas, šokolādes vai citu produktu pārdošanas veicināšanu kases zonās. Ražojam dazādos izmēros uz pasūtījuma. Piegādāsim mazā, kompaktā un vieglā kartona kastē.

Piedāvājam ērtus un dizainiski pievilcīgus galda stendus, kas uzlabos jūsu pārdošanas rezultātus un veidos labu uzņēmuma imidžu. Izgatavojam pēc pasūtījuma dažādus galda stendus produktu izvietošanai pie kases, ēdiena izvietošanas stendus vai stendus informatīvajiem materiāliem.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.