BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Platformas ar riteņiem

Platformas ar riteņiem

Platformas ar riteņiem paredzētas ērtai preču un pārdošanas stendu pārvietošanai lielveikalu tirdzniecības zālē. Šādas platformas palīdz pārvietot ar precēm piekrautus tirdzniecības stendus vai palešu stendus no noliktavas uz tirdzniecības zāli, kā arī novietot tos šaurās un grūtāk pieejamās vietās, kur grūti tos novietot ar forklifta vai palešu ratu palīdzību.

 

Produkts ir izgatavots no bieza, ūdensizturīga bērza saplākšņa. Tā ražošanā ir izmantoti saplākšņa materiālu atgriezumi. Tāpēc šis ir produkts atbalsta uzņēmuma ilgtspējīgas saimniekošanas pieeju.

 

Populārākais veids, kā izmantot platformas ar riteņiem, ir piestiprināt tās zem palešu apmaļu stendiem. Tas ir efektīvs veids, kā ātri un ērti pārvietot preces pa tirdzniecības zāli. Vairs nebūs nepieciešams forklifts vai palešu rati, jo tos aizstās palešu apmaļu stendiem pievienotās platformas ar riteņiem.

 

Palešu apmaļu stendus izmanto lielveikalu ķēdēs, dārza un mājsaimniecības preču veikalos. Īpaši populāri tie ir Skandināvijas valstīs, jo atvieglo darbinieku uzdevumu pārvietot smagus produktus, ietaupa laiku un veido drošāku darba vidi.

 

Platformas ar riteņiem specifikācija

Platformas ar riteņiem tiek ražotas izmēros, kas atbilst populārākajiem palešu apmaļu izmēriem:

  • 120x80cm komplektā ar 4 vai 6 riteņiem, kuri aprīkoti ar stāvbremzi – kopējā svara izturība ir 180kg.
  • 120x40cm komplektā ar 4 vai 6 riteņiem, kuri aprīkoti ar bremzi – kopējā svara izturība ir 120kg.
  • 80x60cm komplektā ar 4 riteņiem, kuri aprīkoti ar stāvbremzi – kopējā svara izturība ir 120kg.
  • 60×40 cm komplektā ar 4 riteņiem, kuri aprīkoti ar bremzi – kopējā svara izturība ir 120kg.


Varam ražot platformas arī citos izmēros – pielāgosimies klienta vēlmēm.

 

Šo tirdzniecības konstrukciju kopšana ir ļoti vienkārša. Nepieciešams tikai regulāri pārbaudīt riteņu stāvokli un notīrīt tos no netīrumiem.

 

Tirdzniecības stendi no palešu apmalēm ir modulāra konstrukcija, ko veidot no vairākiem elementiem. To pamata konstrukciju veido palešu apmales vairāko līmeņos, ko papildina citi aksesuāri.

 

Lūk saraksts ar visiem konstrukcijas elementiem:

 

Plašāks apraksts par palešu apmaļu stendiem un to izmantošanu lielveikalos atrodams rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

Platformas ar riteņiem pēc pieprasījuma

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.