Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Ratiņi palešu apmalēm un paletēm

Ratiņi palešu apmalēm un paletēm

Kategorija: Grīdas stendi

Īpašība: Superizturīgs

Ratiņi palešu apmalēm un paletēm operatīvai preču pārvietošanai tirdzniecības zālē bez forklifta, jeb rohlas. Ekonomiskais risinājums no ūdensizturīga bieza saplākšņa. Tiek ražoti dažāda izmēra Ratiņi moduļveida stendiem. Populārākais izmērs 120x80 un 80x60cm, komplektā ar 4 vai 6 riteņiem, kuri aprīkoti ar stāvbremzi.

Ilgtspējīgas koka palešu mēbeles lielos apjomos pēc klienta pasūtījuma. Ar apdruku vai cita veida personalizāciju, lai mēbele kalpo jūsu zīmola atpazīstamībai un atpelnītu ieguldītās mārketinga investīcijas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši raksti mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.