BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Horizontālie vāki palešu apmaļu stendiem

Horizontālie vāki palešu apmaļu stendiem

Horizontālie vāki palešu apmaļu stendiem ērtai produktu izvietošanai. Šis ir labs risinājums, ja uz palešu apmaļu stendiem ir nepieciešamība izvietot produktu, kam svarīga stabila, līdzena virsma. Tie ir izturīgi, tāpēc produktu krāvumus kastēs uz tās var krāmēt vairākos līmeņos.

 

ColorWood Latvia palešu apmaļu displeja stendi ir labs zemas cenas risinājums, kas ir ļoti pieprasīts Eiropas lielveikalu aprīkojumā. Palešu apmaļu stendus izmanto dažāda lieluma lielveikalu ķēdēs, dārza un mājsaimniecības preču veikalos. Īpaši populāri tie ir Skandināvijas valstīs, jo atvieglo darbinieku uzdevumu pārvietot smagus produktus, ietaupa laiku un veido drošāku darba vidi.

 

Horizontālo vāku specifikācija

Produkts ir izgatavots no bieza, ūdensizturīga bērza finiera. Tā ražošanā ir izmantoti saplākšņa materiālu atgriezumi. Tāpēc šis ir produkts atbalsta uzņēmuma ilgtspējīgas saimniekošanas pieeju.

 

Horizontālie vāki palešu apmaļu stendiem tiek ražoti tādos pašos izmēros kā palešu apmales. Populārākie izmēri ir 120x80cm, 80x60cm vai 60x40cm. Varam ražot arī citos izmēros – pielāgosimies klienta vēlmēm.

 

Finiera vāku apakšai ir piestiprinātas līstes, kas neļauj vākam nobīdīties un pasargā pret ieliekšanos.

 

Tirdzniecības stendi no palešu apmalēm ir modulāra konstrukcija, ko veidot no vairākiem elementiem. To pamata konstrukciju veido palešu apmales vairāko līmeņos, ko papildina citi aksesuāri.

 

Lūk saraksts ar visiem konstrukcijas elementiem:

 

Plašāks apraksts par palešu apmaļu stendiem un to izmantošanu lielveikalos atrodams rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

Uzticams partneris mazumtirdzniecības stendu ražošanā

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.