BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas

Tirdzniecības stendi jeb koka stendi no mēbeļu materiāla

Tirdzniecības stendi jeb tirdzniecības stendi no mēbeļu materiāla pamatā tiek ražoti speciāli pielāgoti noteiktam produktam ilgtermiņa lietošanai, vismaz uz 6 mēnešiem. Salīdzinājumā ar akciju stendiem, kuru ražošanā izmanto kartonu, šie stendi tiek ražoti no mēbeļu materiāla un kalpo ilglam laikam. Tirdzniecības stendi pilda vienu no svarīgākajām pārdošanas funkcijām, speciāli izceļot produktu un skaidrojot par produkta īpašībām, ko standarta plauktā realizēt ir samērā grūti.

tirdzniecibas_stendi1

Plašāk izmantotais materiāls no kā tirdzniecības stendi tiek ražoti ir MDF. Šis materiāls ir pateicīgs dažādu sarežģītu figūru izzāģēšanā un detaļu tālākā apstrādē. Materiālam ir līdzena virsma, tas labi pakļaujas slīpēšanai un nokrāsots speciālā krāsošanas kamerā, tas rod ekskluzīvu izskatu.

Otrs populārākais materiāls ir melamīns, jeb skaidu plate, kas rūpnieciski tiek pārklāta ar plānu, dažādu krāsu un faktūru laminātiem. Šis materiāls ir salīdzinoši lētāks par MDF, taču tam ir ierobežotas krāsošanas iespējas.

Kā top Tirdzniecības stendi

Tirdzniecības stendi un to plašāk izmantotie papildu elementi

Furnitūra preču izvietošanai tirdzniecības stendos

Koka stendu ražošanas nianses.

tirdzniecibas_stendi2

Koka stendu izmaksas un faktori, kas to ietekmē.

Galvenie soļi, kas jāveic pasūtītājam pirms stenda ražošanas.

Mūsu uzņēmumā iespējams saražot stendus izjauktā veidā kopā ar uzstādīšanas instrukciju. Nodrošinām loģistiku un stendu montāžas/demontāžas un utilizācijas pakalpojumus.

Jautājiet visu par stendu ražošanu: colorwoodlatvia@colorwoodlatvia.lv