BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Slīpie vāki palešu apmaļu stendiem

Slīpie vāki palešu apmaļu stendiem

Slīpie vāki palešu apmaļu stendiem ērtai produktu izvietošanai. Šis risinājums ļauj uz palešu apmaļu stendiem novietot slīpas kastes produktu izvietošanai. Tie ir īpaši piemēroti augļu un dārzeņu tirdzniecības stendiem, bet labi izmantojami arī saldumu vai dzērienu akcijas produku izvietošanai.

 

Slīpie vāki palešu apmaļu stendiem nodrošina papildus veidu, kā izvietot preces un daudzpusīgāk piesaistīt klienta uzmanību lielveikalā.

 

Palešu apmaļu stendus izmanto dažāda lieluma lielveikalu ķēdēs, dārza un mājsaimniecības preču veikalos. Īpaši populāri tie ir Skandināvijas valstīs, jo atvieglo darbinieku uzdevumu pārvietot smagus produktus, ietaupa laiku un veido drošāku darba vidi.

Slīpo vāku specifikācija

Produkts ir izgatavots no bieza, ūdensizturīga bērza finiera. Tā ražošanā ir izmantoti saplākšņa materiālu atgriezumi. Tāpēc šis ir produkts atbalsta uzņēmuma ilgtspējīgas saimniekošanas pieeju.

 

Slīpie vāki palešu apmaļu stendiem tiek ražoti tādos pašos izmēros kā palešu apmales. Populārākie izmēri ir 120x80cm, 80x60cm vai 60x40cm. Varam ražot arī citos izmēros – pielāgosimies klienta vēlmēm.

 

Virsmas slīpums ir 30 grādi.

 

Tirdzniecības stendi no palešu apmalēm ir modulāra konstrukcija, ko veidot no vairākiem elementiem. To pamata konstrukciju veido palešu apmales vairāko līmeņos, ko papildina citi aksesuāri.

 

Lūk saraksts ar visiem konstrukcijas elementiem:

 

 

Plašāks apraksts par palešu apmaļu stendiem un to izmantošanu lielveikalos atrodams rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

Uzticams partneris mazumtirdzniecības stendu ražošanā

Ikdienā pārvietojami, ātri saliekami un demontējami koka stendu moduļi no palešu apmalēm. Izgatavojam pilnu komplektu - ratus (pallet trolley), krāsotas palešu apmales un vākus. Pieprasīts un ekonomisks stends zemo cenu un noliktavu tipa veikaliem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.