BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Palešu izmēra stendi
/
Krāsotas palešu apmales

Krāsotas palešu apmales

Krāsotas palešu apmales no kurām veidot dažādu lielumu palešu apmaļu stendus. Modulārs risinājums ērtai un vizuāli pievilcīgai izvietošanai veikalā. Izvēloties krāsotas palešu apmales, ir iespējams veidot košus produktu stendus, kas izcelsies un labi iederēsies veikala interjerā un pievērsīs klientu uzmanību.

 

Krāsotās palešu apmales iespējams stiprināt vienu uz otras vairākos stāvos. Tādējādi tiek veidoti produktu displeja stendi klientam nepieciešamā augstumā. Lai tie piesaistītu pēc iespējas vairāk uzmanības un iederētos veikala interjerā, var arī izvēlēties dažādu krāsu palešu apmaļu kombinācijas.

 

Kad vairākas palešu apmales ir sastiprinātas un no tām izveidots tirdzniecības stends, to var papildināt ar slīpajām vai taisnajām produktu izvietošanas virsmām, kā arī ar metāla režģiem. Palešu apmaļu stendiem var pievienot platformu ar riteņiem. Tas stendu padarīs mobilu, un nepieciešamības gadījumā to varēs ātri un ērti pārvietot pa lielveikala zāli.

Krāsotu palešu apmaļu specifikācija

Palešu apmales ir izgatavotas no bērza saplākšņa. Tā ražošanā ir izmantoti saplākšņa materiālu atgriezumi. Tāpēc šis ir produkts atbalsta uzņēmuma ilgtspējīgas saimniekošanas pieeju.

 

Pateicoties lokanajām metāla eņģēm, mūsu palešu apmales precīzi uzliekas viena uz otras. Rezultātā stūru eņģes tās notur nekustīgā un stabilā stāvoklī, izveidojot stingru produktu stendu.

 

Palešu apmales piedāvājam 3 standarta izmēros – 120x80cm, 80x60cm, 60x40cm. Pēc nepieciešamības palešu apmales varam ražot arī citos izmēros. Esam atvērti pielāgoties klienta vēlmēm.

 

Populārākie ir praktiskie un viegli kopjamie krāsu toņi – melns, brūns, tumši pelēks vai gaiši pelēks. Taču pēc klienta pasūtījuma palešu apmales varam nokrāsot arī citos krāsu toņos.

 

Tirdzniecības stendi no palešu apmalēm ir modulāra konstrukcija, ko veidot no vairākiem elementiem. To pamata konstrukciju veido palešu apmales vairāko līmeņos, ko papildina citi aksesuāri.

 

Lūk saraksts ar visiem konstrukcijas elementiem:

 

Plašāks apraksts par palešu apmaļu stendiem un to izmantošanu lielveikalos atrodams rakstā Krāsotas palešu apmales mazumtirdzniecībai.

Uzticams partneris koka mēbeļu ražošanā

Ilgtspējīgas koka palešu mēbeles lielos apjomos pēc klienta pasūtījuma. Piedāvājam izgatavot produkciju ar apdruku vai cita veida personalizāciju, lai mēbeles kalpo Jūsu zīmola atpazīstamībai un atpelnītu ieguldītās mārketinga investīcijas.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.