Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Grīdas stendi
/
Krāsotas palešu apmales

Krāsotas palešu apmales

Kategorija: Grīdas stendi

Izmantošanas jomas: Supermārketam

Ražojam krāsotas palešu apmales dažādos nestandarta izmēros pēc pasūtījuma. Pielietojums - tirdzniecības stendi, noliktavās un kā taras materiāls liela izmēra kastes būvēšanai. Izmēri:120x120; 120x80, 80x60cm, 80x40, 60x40cm augstums 20cm, dēļu biezums 1,5- 2cm.

Ilgtspējīgas koka palešu mēbeles lielos apjomos pēc klienta pasūtījuma. Ar apdruku vai cita veida personalizāciju, lai mēbele kalpo jūsu zīmola atpazīstamībai un atpelnītu ieguldītās mārketinga investīcijas.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu jūsu produktus un pakalpojumus stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus uzlabos klientu lojalitāti.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu jums pielāgotam risinājumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.