BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Koka konteineri

Koka konteineri

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Superizturīgs, Superietilpīgs

Izmantošanas jomas: Koka iepakojums

Ietilpīgi un izturīgi koka konteineri un liela izmēra koka kastes - droša un praktiska metode plīstošu, vai nestandarta kravu nosūtīšanai. Koka konteineri preču transportēšanai ir salīdzinoši ātri un viegli izgatavojami, salīdzinot ar citu materiālu konteineriem.

 

Izgatavošanai izmantotie materiāli – koka dēļi, koka brusas, finieris. Stiprinājumiem izmantojam skrūves un metāla pastiprinājumus. Koka konteinerus preču transportēšanai izgatavojam uz pasūtījuma. Parūpējies par drošu un ērtu preces transportēšanu.

Koka konteineru ražošana pēc pieprasījuma

Iepakojuma ražošana no koka. Izturīgas un robustas koka kastes smagiem produktiem, koka iepakojums plīstošu produktu transportēšanai, kā arī smalku koka kastu ražošana zīmoliem ar augstu pievienoto vērtību.

Mēs ražojam koka reklāmas mēbeles, lai izceltu Jūsu produktus un pakalpojumus, stratēģiski koncentrējoties uz to izcilākajām īpašībām un priekšrocībām. Mūsu koka izstrādājumi atbalstīs Jūsu reklāmas kampaņas un zīmola veidošanas iniciatīvas. Efektīvi produktu izvietošanas stendi palielinās pārdošanas apjomus un uzlabos klientu lojalitāti.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.