BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Dizaina pjedestāli no koka atgriezumiem

Dizaina pjedestāli no koka atgriezumiem

3 dažādu izmēru dizaina pjedestāli veidoti no ražošanas pārpalikumiem. Koka pjedestāli ir ekonomisks, vizuāli pievilcīgs risinājums priekš promo.

 

Šie praktiskie pjedestāli no koka palīdzēs uzlabot uzņēmuma zīmola tēlu un pārdošanas rezultātus. Dizaina pjedestāli būs piemēroti skatlogiem, dekorācijām un produktu demonstrēšanai.

Pjedestāli no koka atgriezumiem specifikācija

Skujkoka un bērza saplākšņa atgriezumu produkts. Pārklāts ar ūdens bāzes krāsu vai beici.

Iespējama arī logo uzdruka un ražošana specifiskos izmēros. Piedāvājam komplektus no dažādiem izmēriem, kas satilpst viens otrā, tādējādi ietaupot vietu un izmaksas.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
20 cm
20 cm
30 cm
0,3 kg
5 kg
virs 10 gadiem
Salikts
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Dizaina pjedestāli no koka ražošana pēc pieprasījuma

Ilgtspējīgas ražošanas koka produkcija no atgriezumiem. 90% Zero Waste produkti - krāsotas koka mini izmēra paletes un pjedestāli. Plaša krāsu izvēle un izmēru daudzveidība.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.

Līdzīgi produkti