Latviešu valoda
BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
Latviešu valoda
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Dizaina pjedestāli no koka atgriezumiem

Dizaina pjedestāli no koka atgriezumiem

3 dažādu izmēru dizaina pjedestāli veidoti no ražošanas pārpalikumiem. Koka pjedestāli ir ekonomisks, vizuāli pievilcīgs risinājums priekš promo. Šie praktiskie koka pjedestāli palīdzēs uzlabot uzņēmuma zīmola tēlu un pārdošanas rezultātus. Dizaina pjedestāli būs piemēroti skatlogiem, dekorācijām un produktu demonstrēšanai.

Pjedestāls koka atgriezumiem specifikācija

Skujkoka un bērza saplākšņa atgriezumu produkts. Pārklāts ar ūdens bāzes krāsu vai beici. Iespējama arī logo uzdruka un ražošana specifiskos izmēros. Piedāvājam komplektus no dažādiem izmēriem, kas satilpst viens otrā, tādējādi ietaupot vietu un izmaksas.

Produkta parametri

Platums, cm
Dziļums, cm
Augstums, cm
Svars, kg
Maksimālā svara izturība, kg
Kalpošanas laiks
Preci piegādā
Izcelmses valsts
20 cm
20 cm
30 cm
0,3 kg
5 kg
virs 10 gadiem
Salikts
Latvija/EU

Materiāli

Koka dēļi
Finieris/ Saplāksnis
Skaidu plate
OSB
MDF
Plastmasas detaļas
Metāla furnitūra
Metāla skrūves

Papildu iespējas

Krāsojuma izvēle
Salikšanas instrukcija
Izmēru pielāgošana
Speciāls apdrukas dizains
Riteņi
Maināma reklāma
Kartona iepakojums
Parauga izgatavošana

Apjoms

100 gab.
200 gab.
Virs 500 gab.

Cena, EUR

7 EUR
5,5 EUR
4,2 EUR

Ražošana

2 ned.
3-4 ned.
6-8 ned.

Cenas norādītas EUR bez PVN. Piegādes laiks 5-14 dienas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas atsevišķi, kad zināms pasūtījuma apkoms un piegādes vieta.

Dizaina pjedestālu ražošana pēc pieprasījuma

Ilgtspējīgas ražošanas koka produkcija no atgriezumiem. 90% zero waste produkti - krāsotas koka mini izmēra paletes un pjedestāli. Plaša krāsu iespēja un izmēru daudzveidība.

Mēs esam videi draudzīgs un ilgtspējīgs koka reklāmas un HoReCa mēbeļu ražotājs. Liels fokuss ražojot un izplatot mūsu produktus ir vides ilgtspējība. Mēs izmantojam reģenerētus koksnes materiālus, ekoloģiskas krāsas un nodrošinām videi draudzīgu piegādes ķēdi. Mēs esam mazumtirgotājs un vairumtirgotājs, kas piedāvā pievilcīgas ražotāja cenas.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu jums pielāgotam risinājumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.