BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Moduļveida koka rāmji

Moduļveida koka rāmji

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Transformējams, Komplekti

Izmantošanas jomas: Mājai, Dekorācijām

Moduļveida koka rāmji – dizains un ražošana. Ražojam starpsienu karkasus jeb moduļveida starpsienas telpu sadalīšanai. Tas ir ekonomisks veids, kā vienkārši sadalīt lielu telpu bez liekiem izdevumiem.

 

Izgatavojam starpsienas no dažādiem materiāliem, lamināta, koka, finiera. Transportējami izjauktā veidā. Ražotāja cenas.

Koka rāmju ražošana pēc pieprasījuma

Kreatīvi koka dekori mārketinga aktivitātēm Jūsu uzņēmumam. Piedāvājam 5 soļu ražošanu - dizains --> prototips --> parauga piegāde --> tirāžas ražošana --> piegāde Jūsu noliktavā.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Ja Jums interesē šāda vai līdzīga produkta pasūtīšana vairumā, droši rakstiet mums zemāk redzamajā saziņas formā. Esam atvērti arī specifisku - nestandarta pasūtījumu ražošanā.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.