BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Suņu būdas

Suņu būdas

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic

Izmantošanas jomas: Mājai

Ekoloģisku suņu būdu ražošana jūsu četrkājainiem draugiem. Mūsu ražotajām būdām tiek izmantots videi draudzīgs EKO siltinājums ar kokšķiedru.

 

Būdām ir noņemams vāks, kas atvieglo tīrīšanas darbus. Suņu būdas tiek ražotas pēc jūsu vēlamajiem izmēriem uz pasūtījuma. Minimālais pasūtījuma daudzums 10 suņu būdas.

Suņu būdu ražošana pēc pieprasījuma

Atgriezumu produkts - Zero Waste. Koka mēbeļu un aksesuāru ražošana mājdzīvniekiem. Izgatavojam barošanas piederumus un koka mājiņas istabas suņiem un kaķiem.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlies uzzināt ražotāja cenu Jums pielāgotam risinājumam, aizpildiet pieprasījuma formu un mēs atbildēsim uz Jūsu e-pastu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.