BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Tirdzniecības mēbeļu ražošana

Tirdzniecības mēbeļu ražošana

Tirdzniecības mēbeles ir būtiska veikala izkārtojuma un dizaina sastāvdaļa, kas piedāvā daudzpusīgus risinājumus, kā organizēti un pievilcīgi izvietot preces. Šīs vienības ir izstrādātas tā, lai maksimāli palielinātu grīdas platību, vienlaikus nodrošinot plašas uzglabāšanas un izvietošanas iespējas plašam produktu klāstam. Tirzdzniecības plauktiem ir dažādi stili, materiāli un konfigurācijas, tostarp brīvi stāvošas iekārtas, sienas plaukti un moduļu sistēmas, ko var pielāgot, lai tie atbilstu konkrētām veikala vajadzībām.

 

Mēbeles reklāmai un tirdzniecībai - koka letes, koka vitrīnas, koka plaukti un nestandarta mēbeles tirdzniecības zāles iekārtošanai. Tirdzniecības mēbeļu ražošana, dizains un ražošana lielos apjomos.

Piedāvājam plašu klāstu ar koka stendiem mazumtirdzniecības veikaliem, kafejnīcām un restorāniem. Koka stendi ir būtiska daļa no mebelēm, kas veido pārdošanas vietas interjera dizainu, uzņēmuma tēlu un veicina pārdošanu. Esam atvērti dažādiem risinājumiem, lai izgatavotu tieši tādas pārdošanas mēbeles, kas Jums nepieciešamas.

ColorWood Latvia ir Latvijas koka mēbeļu zīmols, kas piedāvā dažāda veida kvalitatīvas koka reklāmas mēbeles, kas atbilst individuālām vajadzībām un budžetam. Mūsu misija ir palielināt jūsu zīmola vērtību un pārdošanas apjomus, izmantojot individuālus koka risinājumus, kas pielāgoti katram klientam. Mēs varam īstenot jebkuru ideju un palīdzēt jūsu biznesam augt un attīstīties.

Mēs priecāsimies par Jūsu izrādīto interesi palielināt pārdošanu ar Jūsu zīmolam ražotiem koka stendiem! Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs sagatavosim Jums cenu piedāvājumu.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.