BLOGS Galerija KONTAKTI Instrukcijas
/
Produkti
/
Nestandarta galdniecība
/
Skujkoka taras dēļi apdarei

Skujkoka taras dēļi apdarei

Kategorija: Nestandarta galdniecība

Īpašība: Rustic, Vintage

Izmantošanas jomas: Mājai

Skujkoka taras dēļi apdarei. Izmanto koka kastu izgatavošanai, galdniecībā, mājokļa interjerā. Skujkoka dēļi ir neapstrādāti, dabīgi, neēvelēti no B kategorijas zāģmateriāla.

 

Šādi taras dēļi labi iederēsies arī kā dekors mājokļa interjerā. Izmēri: garums 2-3 metri, biezums 10-13 mm, platums 60-70 mm. Iepakojumā 10 dēļi.

Taras dēļu apdarei ražošana pēc pieprasījuma

Iepakojuma ražošana no koka. Izturīgas un robustas koka kastes smagiem produktiem, koka iepakojums plīstošu produktu transportēšanai, kā arī smalku koka kastu ražošana zīmoliem ar augstu pievienoto vērtību.

ColorWood Latvia ir koka stendu un HoReCa mēbeļu ražotājs, mazumtirgotājs un vairumtirgotājs. Mūsu komandai ir 20 gadu pieredze mārketingā un pārdošanā, kas dod mums iespēju piedāvāt labākos risinājumus uz pārdošanu vērstu produktu stendu un plauktu sistēmu ražošanai. Mēs izpildām individuālus pasūtījumus, kas balstīti uz klientu vēlmēm un prasībām. Mūsu galvenais mērķis ir uzlabot klienta pārdošanas rezultātus un zīmola atpazīstamību.

Ja vēlaties pasūtīt kādu no mūsu piedāvātajiem produktiem savam uzņēmumam, aizpildi pieprasījuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Cenas pieprasījums

Lai saņemtu cenas piedāvājumu tieši jūsu vajadzībai, lūdzam aizpildīt formu. Sadarbojamies ar pasūtījumiem vairumā. Lai varētu sagatavot precīzāku piedāvājumu, lūdzam aprakstīt produkta nepieciešamības vajadzību, plānoto pielietojumu, nepieciešamo skaitu un piegādes termiņu.